Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до голови правління ПАТ «Ощадбанк» щодо відновлення роботи відділень у смт. Гончарівське Чернігівського району та смт. Замглай Ріпкинського району

Депутатське звернення до голови правління ПАТ «Ощадбанк» щодо відновлення роботи відділень у смт. Гончарівське Чернігівського району та смт. Замглай Ріпкинського району 19 Травня 2017

19 Травня 2017

Голові правління ПАТ «Ощадбанк»

Пишному А.Г.

______________________________

вул. Госпітальна, б. 12-Г,

м. Київ, 01001

 

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

 

Шановний Андрію Григоровичу!

З метою захисту законних прав  та інтересів громадян України, та як представник громади Чернігівського району, надсилаю дане звернення з приводу наступного.

До мене як народного депутата України надходять численні звернення мешканців смт. Гончарівське Чернігівського району та смт. Замглай Ріпкинського району Чернігівської області з приводу відновлення роботи відділень ПАТ «Ощадбанк» у цих населених пунктах або встановлення терміналів самообслуговування.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», з метою покращення обслуговування населення, прошу Вас розглянути можливість відновлення роботи відділень ПАТ «Ощадбанк» або встановлення терміналів самообслуговування у             смт. Гончарівське Чернігівського району та смт. Замглай Ріпкинського району Чернігівської області.

За результатами розгляду звернення прошу надати відповідь у встановлений законодавством термін на адресу: м. Чернігів,                                 вул. Кирпоноса, 7.

Додаток: копія звернення.

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

 

Відповідь: щодо відновлення роботи віділення банку.

Відповідь заявнику: Романенко Т.В.

Зворотний зв'язок