Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до голови правління ПАТ «Вишгороденергобудтранс» щодо сприяння в оформленні пенсії

Депутатське звернення до голови правління ПАТ «Вишгороденергобудтранс» щодо сприяння в оформленні пенсії 14 Березня 2017

14 Березня 2017

Голові правління ПрАТ «Вишгороденергобудтранс»

Білько І.О.

07300, Київська обл., м. Вишгород, вул. Набережна, 1

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Ігорю Опанасовичу!

 

З метою захисту законних прав та інтересів громадян України, та як представник громади Чернігівського району, надсилаю дане звернення з приводу наступного.

До мене як народного депутата України надійшло звернення Ревенка Миколи Івановича, який мешкає за адресою:   з приводу оформлення пенсії.

Відповідно до обставин, викладених у зверненні та доданих документах, заявник в період часу з 05.11.1987 року по 03.04.1989 року працював у Автотранспортному виробничому об’єднанні у м. Вишгород (правонаступник – ПрАТ «Вишгороденергобудтранс»). На звернення до ПрАТ «Вишгороденергобудтранс» з цього приводу, Ревенок М.І. такої довідки не отримав.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону  України «Про статус народного депутата України», прошу надати Ревенку М.І. необхідні для належного оформлення пенсійних виплат документи або повідомити про архівну установу, якій вони передані на зберігання.

За результатами розгляду звернення прошу надати відповідь у встановлений законодавством термін на адресу: 14000, м. Чернігів, вул. Кирпоноса, 7, та копію на адресу заявника:  .

 

Додаток: копія звернення із супровідними документами.  Звернення Ревенок М.І.

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

Відповідь: Ревенюк М.І.

Зворотний зв'язок