Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Голови Правління ПАТ «Чернігівгаз» щодо правомірності встановлення загально-будинкового обліку газу та встановлення індивідуального лічильника газу

Депутатське звернення до Голови Правління ПАТ «Чернігівгаз» щодо правомірності встановлення загально-будинкового обліку газу та встановлення індивідуального лічильника газу 18 Квітня 2019

18 Квітня 2019

Голові Правління ПАТ «Чернігівгаз»

ЯровійА.А.

______________________________

вул. Любецька, 68, м. Чернігів 14000

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановна Алло Артурівно!

 

Користуючись нагодою, висловлюю Вам свою щиру повагу та надію на плідну співпрацю.

З метою захисту законних прав та інтересів громадян України, та як представник громади м. Чернігова, надсилаю дане звернення з приводу наступного.

До мене як народного депутата України надійшло колективне звернення мешканців будинку №6 по вулиці Харківській в особі Подорожньої Любові Михайлівни, проживає за адресою: м. Чернігів, вул. Харківська, 6 кв. 34, 14010, щодо правомірності встановлення загально-будинкового обліку газу та встановлення індивідуального лічильника газу.

Заявником порушується питання щодо правомірності встановлення загально-будинкового обліку газу, так як рішення співвласників даного житлового будинку з цього питання не приймалось.

Загально будинковий лічильник газу може бути встановлений лише за згодою співвласників багатоквартирного будинку в порядку, визначеному статтею 10 Закону України "Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку".

Також слід зауважити, що в своєму зверненні заявник стверджує, що загально-будинковий облік газу за адресою вул.Харківська, буд.6, якимось чином обслуговує загально-будинковий лічильник газу, встановлений в сусідньому будинку за адресою вул.Харківська, буд.8. Така обставина повинна бути ретельно перевірена на предмет підтвердження для недопущення порушення прав громадян на правильний розрахунок ціни за спожитий газ згідно укладених договорів на газопостачання.

Враховуючи викладене, прошу Вас розглянути питання викладені в зверненні, ініціювати проведення перевірки та надати заявнику вичерпні роз’яснення з всіх порушених питань. Також прошу Вас розглянути можливість щодо встановлення за адресою мешкання заявника, індивідуальних лічильників газу.

Про прийняте рішення та вжиті заходи повідомити мене та заявника у встановлений законом строк.

 

Додаток: копія звернення на ___ арк.

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

Відповідь заявнику: Подорожня Л. М.

Відповідь: щодо встановлення лічильнику газу

Зворотний зв'язок