Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Голові Правління ПАТ «Чернігівгаз» щодо встановлення індивідуального лічильнику газу

Депутатське звернення до Голові Правління ПАТ «Чернігівгаз» щодо встановлення індивідуального лічильнику газу 19 Листопада 2018

19 Листопада 2018

Голові Правління ПАТ «Чернігівгаз»

Яровій А.А.

______________________________

вул. Любецька, 68

м. Чернігів, 14000

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановна Алло Артурівно!

 

З метою захисту законних прав та інтересів громадян України, та як представник громади Чернігівського району, надсилаю дане звернення з приводу наступного.

До мене, як народного депутата України, надійшло звернення від р. Шахової Ганни Петрівни, 20.09.1937 р. н., яка проживає за адресою: 15000, Чернігівська область, Чернігівський район, с. Кархівка, вул. Квіткова, 17, щодо встановлення індивідуального лічильнику газу.

Відповідно до обставин викладених у зверненні вбачається, що у травні місяці 2017 року працівниками ПАТ «Чернігівгаз» було знято старий лічильник газу заявниці для проведення повірки. В подальшому Шахову Г. П., повідомлено, що лічильник газу не справний, та було запропоновано придбати лічильник газу за власні кошти або ж написати відповідну заяву на ПАТ «Чернігівгаз» для встановлення нового газового лічильника безкоштовно.

Шахова Г. П., стверджує, що заяву до ПАТ «Чернігівгаз» про встановлення індивідуального лічильнику газу вона написала, ще у серпні місяці 2017 року, але до даного часу лічильник встановлено так і не було.

Відповідно до положень ч. 2 ст. 2 Закону України «Про забезпечення комерційного обліку природного газу» від 16 червня 2011 року з метою забезпечення комерційного обліку природного газу для населення суб’єкти господарювання, що здійснюють розподіл природного газу на відповідній території, оснащують споживачів природного газу - фізичних осіб (населення) індивідуальними лічильниками газу.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас розглянути та перевірити обставини, викладені у зверненні, та надати заявниці вичерпні роз’яснення по суті порушеного питання зважаючи на її поважний вік та соціальний статус.

За результатами розгляду звернення прошу надати відповідь у встановлений законодавством термін на адресу: м. Чернігів, вул. Кирпоноса,7 та копію на адресу заявника.

 

Додаток: копія звернення на ___ арк.

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

Відповідь заявнику: Шахова Г.П.

Відповідь заявнику: Шахова Г.П.

Зворотний зв'язок