Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Голові Правління ПАТ «Чернігівгаз» щодо щодо відновлення газопостачання та укладення договору реструктуризації боргу

Депутатське звернення до Голові Правління ПАТ «Чернігівгаз» щодо щодо відновлення газопостачання та укладення договору реструктуризації боргу 19 Грудня 2018

19 Грудня 2018

Голові Правління ПАТ «Чернігівгаз»

вул. Любецька, 68

м. Чернігів, 14000

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановна Алло Артурівно!

 

З метою захисту законних прав та інтересів громадян України, та як представник громади м. Чернігова, надсилаю дане звернення з приводу наступного. До мене, як народного депутата України, надійшло звернення громадянки Лобачової Оксани Володимирівни, 21.11.1978 року народження, яка проживає за адресою: провулок Гайовий,29/1 м.Чернігів, щодо відновлення газопостачання та укладення договору реструктуризації боргу.

Лобачова О. В., вказує, що їхня сім’я є багатодітною. Заявниця знаходиться у декретній відпустці по догляду за дітьми та разом із чоловіком виховує 4 дітей, троє з яких є неповнолітніми. Повідомляє, що по причині складних сімейних обставин виникла заборгованість по оплаті за газ.

Лобачова О. В., стверджує, що у квітні місяці 2018 року, її чоловік безпосередньо приходив до підприємства газопостачальника і частково погасив борг у розмірі 1 500,00 грн., також просив затвердити умови реструктуризації боргу в чому йому було відмовлено. У подальшому домоволодіння заявниці було відключено від газопостачання.

Враховуючи зазначене вище, прошу Вас розглянути обставини, викладені у зверненні, та вжити всіх можливих заходів щодо відновлення газопостачання громадянці Лобачовій О. В., а також укладення договору реструктуризації боргу із затвердженням відповідного графіку погашення боргу. За результатами розгляду звернення прошу надати відповідь у встановлений законодавством термін на мою адресу та на адресу заявника.  

 

Додаток: копія звернення на ___ арк.

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

Відповідь заявнику: Лобачова О.В.

Зворотний зв'язок