Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Голови Правління ПАТ «Чернігівгаз» щодо сприяння у оформленні дозвільної документації

Депутатське звернення до Голови Правління ПАТ «Чернігівгаз» щодо сприяння у оформленні дозвільної документації 05 Квітня 2019

05 Квітня 2019

Голові Правління ПАТ

«Чернігівгаз»

ЯровійА.А.

____________________________

вул. Любецька, 68, м. Чернігів, 14000, Україна

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановна Алло Артурівно!

 

Користуючись нагодою, висловлюю Вам свою щиру повагу та надію на плідну співпрацю.

З метою захисту законних прав та інтересів громадян України, та як представник громади м. Чернігова, надсилаю дане звернення з приводу наступного.

До мене, як народного депутата України, надійшло звернення Землянінової Тетяни Олександрівни, 29.05.1968 р. н., яка проживає за адресою: вул. Садова, буд. 15-а, кв. 2, с. Киїнка, Чернігівського району, Чернігівської області, 15505, щодо сприяння у оформленні дозвільної документації.

З обставин викладених у зверненні вбачається, що її сусіди з квартири №1, після зміни газового котла не можуть оформити дозвільні документи на його встановлення, так як, їх примушують об’єднати  рахунки квартир №1 та №2 в один платіж.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас вжити усіх можливих заходів реагування щодо вирішення порушеного питання.

За результатами розгляду звернення прошу надати відповідь у встановлений законодавством термін на мою адресу та копію на адресу заявника.

 

Додаток: копія звернення на ___ арк.

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

Відповідь заявнику: Землянінова Т.О.

Зворотний зв'язок