Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Голови Правління ПАТ «Чернігівгаз» щодо сприяння у встановленні індивідуального лічильника газу

Депутатське звернення до Голови Правління ПАТ «Чернігівгаз» щодо сприяння у встановленні індивідуального лічильника газу 05 Квітня 2019

05 Квітня 2019

Голові Правління ПАТ «Чернігівгаз»

Яровій А.А.

______________________________

вул. Любецька, 68,

м. Чернігів 14000, Україна

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановна Алло Артурівно!

 

Користуючись нагодою, висловлюю Вам свою щиру повагу та надію на плідну співпрацю. На підставі ст. ст. 15, 17, 19 ЗУ «Про статус народного депутата України», з метою захисту законних прав та інтересів громадян України, та як представник громади міста Чернігова, надсилаю дане звернення з приводу наступного. До мене, як народного депутата України, надійшло колективне звернення в особі Бутько Олександри Михайлівни, 02.03.1952 р. н., яка проживає за адресою: вул. Дніпровська, буд. 10, кв. 14, м. Чернігів, 14000, щодо сприяння у встановленні індивідуального лічильника газу.

Заявником порушується питання щодо правомірності встановлення загально-будинкового обліку газу, так як рішення співвласників даного житлового будинку з цього питання не приймалось.

Розмір плати за послуги із газопостачання розподіляють на всіх користувачів будинку. Як наслідок оплата за використаний газ є не спів розмірною в порівнянні з тими мешканцями будинку, у яких встановлені індивідуальні лічильники обліку природнього газу, тобто набагато вищою. Самостійно встановити собі лічильник обліку газу заявниця не має змоги.

Загально будинковий лічильник газу може бути встановлений лише за згодою співвласників багатоквартирного будинку в порядку, визначеному статтею 10 Закону України "Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку".

Відповідно до положень ч. 2 ст. 2 Закону України «Про забезпечення комерційного обліку природного газу» від 16 червня 2011 року з метою забезпечення комерційного обліку природного газу для населення суб’єкти господарювання, що здійснюють розподіл природного газу на відповідній території, оснащують споживачів природного газу - фізичних осіб (населення) індивідуальними лічильниками газу.

Враховуючи викладене, прошу Вас розглянути питання викладені в зверненні, ініціювати проведення перевірки та надати заявнику вичерпні роз’яснення з всіх порушених питань. Також прошу Вас розглянути можливість щодо встановлення індивідуальних лічильників газу в буд.10 по вул. Дніпровській.

За результатами розгляду звернення, прошу надати відповідь у встановлений законодавством термін на мою адресу та копію на адресу заявника.    

 

Додаток: копія звернення на ___ арк.

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

Відповідь заявнику: Бутько О.М.

Відповідь: щодо встановлення лічільника газу

Зворотний зв'язок