Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Голови Правління ПАТ «Чернігівгаз» щодо укладення договору на постачання природнього газу

Депутатське звернення до Голови Правління ПАТ «Чернігівгаз» щодо укладення договору на постачання природнього газу 08 Лютого 2019

08 Лютого 2019

Голові Правління ПАТ «Чернігівгаз»

Яровій А.А.

вул. Любецька, 68

м. Чернігів, 14000, Україна

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановна Алло Артурівно!

 

На підставі ст.ст. 15,17,19 ЗУ «Про статус народного депутата України», з метою захисту законних прав та інтересів громадян України, та як представник громади міста Чернігова, надсилаю дане звернення з приводу наступного.

До мене, як народного депутата України, надійшло звернення від гр. Вовкогон Миколи Семеновича, 20.01.1947 р. н., який проживає за адресою: вул. Промислова, буд. 40, кв. 24, м. Чернігів, 14000, щодо сприяння в приведенні но норм законодавства та роботи індивідуального лічильника обліку газу, а також укладення договору на постачання природнього газу між ПАТ «Чернігівгаз» та споживачем.

Відповідно до обставин викладених у зверненні та доданих документів вбачається, що на підставі рішення Чернігівської міської ради № 186 від 18.07.2011 року, кімнатам гуртожитку по вул. Промисловій, буд.40 у м. Чернігові надано статусу житлових. У зв’язку з цим, заявник просить сприяти останньому в укладенні договору на постачання природнього газу безпосередньо з ним, як із кінцевим споживачем. Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас у межах компетенції розглянути викладені у зверненні обставини та вжити необхідних заходів реагування з вирішення порушеного питання. За результатами розгляду звернення прошу надати відповідь у встановлений законодавством термін на мою адресу та копію на адресу заявника.

 

Додаток: копія звернення на ___ арк.

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

Відповідь заявнику: Вовкогон М.С.

Відповідь: щодо сприяння в приведенні норм закондавства

Зворотний зв'язок