Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Голови Правління Пенсійного фонду України щодо призначення доплати до пенсії

Депутатське звернення до Голови Правління Пенсійного фонду України щодо призначення доплати до пенсії 19 Липня 2018

19 Липня 2018

Голові Правління Пенсійного фонду України

Зарудному О.Б.

вул. Бастіонна, 9,

м. Київ-14, 01601

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Олексію Борисовичу!

 

З метою захисту законних прав та інтересів громадян України, та як представник громади м. Чернігова, надсилаю дане звернення з приводу наступного.

До мене як народного депутата України надійшло звернення Конаш Марії Семенівни, яка проживає за адресою: вул. Любецька, 34, кв. 14, м. Чернігова, щодо призначення доплати до пенсії.

Відповідно до обставин, викладених у зверненні та доданих документах, Конаш М. С. має статус дружини померлого ліквідатора 2 категорії, смерть якого пов’язана з виконанням обов’язків військової служби по ліквідації наслідків аварії на чорнобильській АЕС.

У зв’язку з цим, заявник звернулась до Чернігівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України щодо отримання відповідної доплати до пенсії згідно законодавства, однак, отримала відмову.

Конаш М. С. вважає, що відмова у призначенні відповідної доплати до пенсії є неправомірною та порушує питання проведення перевірки викладених у зверненні обставин.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас організувати перевірку обставин, викладених у зверненні, у випадку виявлення порушень - вжити необхідних заходів реагування для недопущення порушення прав заявника згідно пенсійного законодавства, та надати Конаш М. С. вичерпні роз’яснення щодо порядку призначення та визначення розміру її пенсії.

Додаток на ___ арк.

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

Відповідь:  щодо призначення доплати до пенсії

Зворотний зв'язок