Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Голови правління Пенсійного фонду України щодо перерахунку пенсії

Депутатське звернення до Голови правління Пенсійного фонду України щодо перерахунку пенсії 14 Лютого 2018

14 Лютого 2018

Голові правління Пенсійного фонду України

Зарудному О. Б.

вул. Бастіонна,9, м. Київ-14, 01601

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Олексію Борисовичу!

 

Користуючись нагодою, висловлюю Вам свою щиру повагу та надію на плідну співпрацю. З метою захисту законних прав та інтересів громадян України, та як представник громади Чернігівського району, надсилаю дане звернення з приводу наступного.

До мене як народного депутата України надійшло звернення Моргун Тетяни Анатоліївни, яка проживає за адресою: вул.Михайлівська,90, с. Андріївка, Чернігівський район, щодо перерахунку пенсії. Відповідно до обставин, викладених у зверненні, заявник отримує пенсію по інвалідності ІІ групи. Вказується, що під час проведення перерахунку пенсії на підставі Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» від 3 жовтня 2017 року № 2148-VIII, розмір підвищення пенсії заявника склав 58,00 грн. Заявник вважає, що сума збільшення не відповідає наявному трудовому стажу та має бути переглянута. Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас перевірити обставини викладені у зверненні, у випадку виявлення порушень - вжити необхідних заходів реагування для недопущення порушення прав заявника згідно пенсійного законодавства, та надати Моргун Т. А. вичерпні роз’яснення щодо порядку призначення та визначення розміру її пенсії.

За результатами розгляду звернення прошу надати відповідь у встановлений законодавством термін на адресу: м. Чернігів, вул. Кирпоноса,7 та копію на адресу заявника.  

Додаток: копія звернення на ___ арк.

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

Відповідь на звернення: Моргун Т.А.

Відповідь: щодо перерахування пенсії

Зворотний зв'язок