Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Голови правління Пенсійного фонду України щодо перерахунку пенсії

Депутатське звернення до Голови правління Пенсійного фонду України щодо перерахунку пенсії 27 Березня 2018

27 Березня 2018

Голові правління Пенсійного фонду України

Зарудному О. Б.

______________________________

вул. Бастіонна, 9,

м. Київ-14,01601

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Олексію Борисовичу!

 

Користуючись нагодою, висловлюю Вам свою щиру повагу та надію на плідну співпрацю.

З метою захисту законних прав та інтересів громадян України, та як представник громади Чернігівського району, надсилаю дане звернення з приводу наступного.

До мене як народного депутата України надійшло звернення Гордієнко Катерини Григорівни, яка проживає за адресою: вул. Любецька, 7/75, м. Чернігів, щодо перерахунку пенсії.

Відповідно до обставин, викладених у зверненні, заявник перебуває на обліку у Чернігівському об’єднаному управління Пенсійного фонду України та отримує пенсію за віком. Вказується, що раніше пенсія Гордієнко К. Г. розраховувалась з урахуванням навчання на підготовчому відділенні Національного університету "Чернігівській колегіум" імені Т.Г. Шевченка. Заявник зазначає, що на цей час пенсія призначена без врахування цього періоду навчання, порушується питання проведення перерахунку пенсії.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас перевірити обставини викладені у зверненні, у випадку виявлення порушень – вжити необхідних заходів реагування для недопущення порушення прав заявника згідно пенсійного законодавства, та надати Гордієнко К. Г. вичерпні роз’яснення щодо порядку призначення та визначення розміру її пенсії.

За результатами розгляду звернення прошу надати відповідь у встановлений законодавством термін на адресу: м. Чернігів, вул.Кирпоноса,7 та копію на адресу заявника.  

 

Додаток: копія звернення на ___ арк.

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

Відповідь: Гордієнко К.Г.

Відповідь: щодо перерахунку пенсії

Зворотний зв'язок