Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Голови правління Пенсійного фонду України щодо перерахунку пенсії

Депутатське звернення до Голови правління Пенсійного фонду України щодо перерахунку пенсії 05 Квітня 2019

05 Квітня 2019

Голові правління Пенсійного фонду України

Зарудному О.Б.

вул. Бастіонна, 9,

м. Київ-14, 01601

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Олексіє Борисовичу!

 

Користуючись нагодою, висловлюю Вам свою щиру повагу та надію на плідну співпрацю. З метою захисту законних прав та інтересів громадян України, та як представник громади м. Чернігова, надсилаю дане звернення з приводу наступного. До мене, як народного депутата України надійшло звернення Василенко Валентини Аксентиївни, 1936 р. н., яка проживає за адресою: вулиця Лугова, 12, с. Роїще, Чернігівського району, Чернігівської області, 15520, щодо перерахунку пенсії.

У своєму зверненні Василенко В.А., вказує, що протягом всього трудового стажу отримувала пристойну заробітну платню, а розмір пенсії на сьогодні становить 2665 грн. відповідно чому, розмір пенсії не відповідає її трудовому та страховому стажу.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу перевірити обставини викладені у зверненні, та у випадку виявлення порушень - вжити необхідних заходів реагування для недопущення порушення прав заявника згідно пенсійного законодавства, а також надати Василенко В.А., вичерпні роз’яснення щодо порядку визначення та розрахунку розміру її пенсії.

Про прийняте рішення та вжиті заходи повідомити мене та заявника у встановлений законом строк.

 

Додаток: копія звернення на ___ арк.

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

Відповідь заявнику: Василенко В.А.

Зворотний зв'язок