Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Голови правління Пенсійного фонду України щодо правильності нарахування пенсії та її підвищення з урахуванням наявного трудового та страхового стажу

Депутатське звернення до Голови правління Пенсійного фонду України щодо правильності нарахування пенсії та її підвищення з урахуванням наявного трудового та страхового стажу 14 Червня 2019

14 Червня 2019

Голові правління Пенсійного фонду України

КапінусуЄ.В.

вул. Бастіонна, 9,

м. Київ-14, 01601

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Євгеніє Валерійовичу!

Користуючись нагодою, висловлюю Вам свою щиру повагу та надію на плідну співпрацю. З метою захисту законних прав та інтересів громадян України, та як представник громади м. Чернігова, надсилаю дане звернення з приводу наступного. До мене, як народного депутата України, надійшло звернення Сільковської Тетяни Цезарівни, 26.07.1947 р. н., яка проживає за адресою: вул. Захисників України, 14-Б, кв.119, м. Чернігів, 14030, щодо правильності нарахування пенсії та її підвищення з урахуванням наявного трудового та страхового стажу.

У своєму зверненні Сільковська Т. Ц., вказує, що вона має 35 років 10 місяців 11 днів загального страхового стажу. При перерахунку пенсії заявниці, у березні 2019 року, її розмір збільшився на 100 грн., та в цілому склав 2000 грн. Заявниця вважає, що пенсія яку вона отримує на даний час є не спів розмірною із наявним страховим стажем та розміром заробітної плати, яку вона отримувала з 1991 по 1994 роки.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу перевірити обставини викладені у зверненні, та у випадку виявлення порушень - вжити необхідних заходів реагування для недопущення порушення прав заявника згідно пенсійного законодавства, а також надати Сільковській Т.Ц., вичерпні роз’яснення щодо порядку визначення та розрахунку розміру її пенсії. Про прийняте рішення та вжиті заходи повідомити мене та заявника у встановлений законом строк.

Додаток: копія звернення на 1 арк.

З повагою,
народний депутат України

М.В. Микитась

Відповідь заявнику: Сільковська Т. Ц.

Відповідь: щодо правильності нарахування пенсії

Зворотний зв'язок