Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Голови правління Пенсійного фонду України щодо правильності нарахування пенсії та її підвищення з урахуванням наявного трудового та страхового стажу

Депутатське звернення до Голови правління Пенсійного фонду України щодо правильності нарахування пенсії та її підвищення з урахуванням наявного трудового та страхового стажу 14 Червня 2019

14 Червня 2019

Голові правління Пенсійного фонду України

КапінусуЄ.В.

вул. Бастіонна, 9,

м. Київ-14, 01601

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Євгеніє Валерійовичу!

Користуючись нагодою, висловлюю Вам свою щиру повагу та надію на плідну співпрацю. З метою захисту законних прав та інтересів громадян України, та як представник громади м. Чернігова, надсилаю дане звернення з приводу наступного. До мене, як народного депутата України надійшло звернення Домашенко Надії Михайлівни, 29.08.1959 р. н., яка проживає за адресою: вул. Освіти, 86, кв.41, м. Чернігів, 14000, щодо правильності нарахування пенсії та її підвищення з урахуванням наявного трудового та страхового стажу.

У своєму зверненні Домашенко Н.М., вказує, що вона має 36 років загального трудового стажу. При перерахунку пенсії заявниці у 2018 року, її розмір збільшився лише на 22 грн., та в цілому склав 1 497 грн. Заявниця вважає, що пенсія яку вона отримує на даний час є не спів розмірною із наявним трудовим і страховим стажем.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу перевірити обставини викладені у зверненні, та у випадку виявлення порушень - вжити необхідних заходів реагування для недопущення порушення прав заявника згідно пенсійного законодавства, а також надати Домашенко Н.М., вичерпні роз’яснення щодо порядку визначення та розрахунку розміру її пенсії. Про прийняте рішення та вжиті заходи повідомити мене та заявника у встановлений законом строк.

Додаток: копія звернення на 1 арк.

З повагою,
народний депутат України

М.В. Микитась

Відповідь заявнику: Домашенко Н. М.

Відповідь: щодо правильності нарахування пенсії

Зворотний зв'язок