Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Голови правління Пенсійного фонду України щодо правильності нарахування пенсії та її підвищення з урахуванням наявного трудового та страхового стажу

Депутатське звернення до Голови правління Пенсійного фонду України щодо правильності нарахування пенсії та її підвищення з урахуванням наявного трудового та страхового стажу 05 Квітня 2019

05 Квітня 2019

Голові правління Пенсійного фонду України

Капінусу Є.В.

вул. Бастіонна, 9,м. Київ-14, 01601

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Євгеніє Валерійовичу!

 

Користуючись нагодою, висловлюю Вам свою щиру повагу та надію на плідну співпрацю. З метою захисту законних прав та інтересів громадян України, та як представник громади м. Чернігова, надсилаю дане звернення з приводу наступного.

До мене, як народного депутата України надійшло звернення Севост’янова В’ячеслава Семеновича, 19.01.1954 р. н.,  проживає за адресою: проспект Миру, 54, кв. 17, м. Чернігів, 14005, щодо правильності нарахування пенсії та її підвищення з урахуванням наявного трудового та страхового стажу.

У своєму зверненні Севост’янов В.С., вказує, що він має 39 років загального трудового стажу. Пенсія на даний час складає 1 497,23 грн. Заявник вважає, що пенсія яку він отримує на даний час є не спів розмірною із наявним трудовим і страховим стажем.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу перевірити обставини викладені у зверненні, та у випадку виявлення порушень - вжити необхідних заходів реагування для недопущення порушення прав заявника згідно пенсійного законодавства, а також надати Севост’янову В.С., вичерпні роз’яснення щодо порядку визначення та розрахунку розміру його пенсії.

Про прийняте рішення та вжиті заходи повідомити мене та заявника у встановлений законом строк.

 

Додаток: копія звернення на ___ арк.

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

Відповідь заявнику: Севость'янов В. С.

Зворотний зв'язок