Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Голови правління Пенсійного фонду України щодо правильності нарахування пенсії та її підвищення з урахуванням наявного трудового та страхового стажу

Депутатське звернення до Голови правління Пенсійного фонду України щодо правильності нарахування пенсії та її підвищення з урахуванням наявного трудового та страхового стажу 18 Квітня 2019

18 Квітня 2019

Голові правління Пенсійного фонду України

Капінусу Є.В.

вул. Бастіонна, 9,

м. Київ-14, 01601

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Євгеніє Валерійовичу!

 

Користуючись нагодою, висловлюю Вам свою щиру повагу та надію на плідну співпрацю. З метою захисту законних прав та інтересів громадян України, та як представник громади м. Чернігова, надсилаю дане звернення з приводу наступного. До мене, як народного депутата України надійшло звернення Коленко Анатолія Андрійовича, 09.03.1955 р. н., проживає за адресою: вул. Молодіжна, 16, с. Березанка, Чернігівський район, Чернігівська обл., 15530, щодо правильності нарахування пенсії та її підвищення з урахуванням наявного трудового та страхового стажу.

У своєму зверненні Коленко А.А., вказує, що він має 42 роки загального трудового стажу. При перерахунку пенсії у березні 2019 року, її розмір збільшився на 106 грн., та в цілому склав 1 698,90 грн. Заявник вважає, що пенсія яку він отримує на даний час є не спів розмірною із наявним трудовим і страховим стажем. Також заявник просить надати роз’яснення, щодо невиплати йому компенсації у розмірі 2410 грн.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу перевірити обставини викладені у зверненні, та у випадку виявлення порушень - вжити необхідних заходів реагування для недопущення порушення прав заявника згідно пенсійного законодавства, а також надати Коленку А.А., вичерпні роз’яснення щодо порядку визначення та розрахунку розміру його пенсії та компенсації.

Про прийняте рішення та вжиті заходи повідомити мене та заявника у встановлений законом строк.

Додаток: копія звернення на ___ арк.

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

Відповідь заявнику: Коленко А.А.

Відповідь: щодо нарахування пенсії

Зворотний зв'язок