Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Голови правління Пенсійного фонду України щодо правильності нарахування пенсії та її підвищення з урахуванням наявного трудового та страхового стажу

Депутатське звернення до Голови правління Пенсійного фонду України щодо правильності нарахування пенсії та її підвищення з урахуванням наявного трудового та страхового стажу

05 Квітня 2019

Голові правління Пенсійного фонду України

Зарудному О.Б.

ул. Бастіонна, 9,

м. Київ-14, 01601

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Олексіє Борисовичу!

 

Користуючись нагодою, висловлюю Вам свою щиру повагу та надію на плідну співпрацю. З метою захисту законних прав та інтересів громадян України, та як представник громади м. Чернігова, надсилаю дане звернення з приводу наступного. До мене, як народного депутата України надійшло звернення Пархоменко Микола Миколайович, 24.12.1957 р. н., який проживає за адресою: вулиця У. Громової, буд. 24, м. Чернігова, 14005, щодо правильності нарахування пенсії та її підвищення з урахуванням наявного трудового та страхового стажу.

У своєму зверненні Пархоменко М.М., вказує, що він має більше 35 років загального трудового стажу. При перерахунку пенсії заявнику у травні 2018 року, її розмір збільшився на 100 грн., та в цілому склав 1 598,00 грн. Заявник вважає, що пенсія яку він отримує на даний час є не спів розмірною із наявним трудовим і страховим стажем.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу перевірити обставини викладені у зверненні, та у випадку виявлення порушень - вжити необхідних заходів реагування для недопущення порушення прав заявника згідно пенсійного законодавства, а також надати Пархоменку М.М., вичерпні роз’яснення щодо порядку призначення та розрахунку розміру його пенсії. Про прийняте рішення та вжиті заходи прошу повідомити мене та заявника у встановлений законом строк.

 

Додаток: копія звернення на ___ арк.

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

Відповідь заявнику: Пархоменко М.М.

Зворотний зв'язок