Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Голови правління Пенсійного фонду України щодо правильності нарахування пенсії та її підвищення з урахуванням наявного трудового та страхового стажу

Депутатське звернення до Голови правління Пенсійного фонду України щодо правильності нарахування пенсії та її підвищення з урахуванням наявного трудового та страхового стажу 18 Квітня 2019

18 Квітня 2019

Голові правління Пенсійного фонду України

КапінусуЄ.В.

вул. Бастіонна, 9,м. Київ-14, 01601

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Євгеніє Валерійовичу!

 

Користуючись нагодою, висловлюю Вам свою щиру повагу та надію на плідну співпрацю. З метою захисту законних прав та інтересів громадян України, та як представник громади м. Чернігова, надсилаю дане звернення з приводу наступного. До мене, як народного депутата України надійшло звернення Ковальчук Тетяни Данилівни, 01.01.1966 р. н., проживає за адресою: вул. Тичини, буд.25, м. Чернігів, 14000, щодо правильності нарахування пенсії та її підвищення з урахуванням наявного трудового та страхового стажу.

У своєму зверненні Ковальчук Т.Д., вказує, що вона має 42 роки 6 місяців 26 днів загального трудового стажу. Пенсія призначена з 02.01.2017 року. При перерахунку пенсії у березні 2019 року, її розмір взагалі не збільшився. На даний час розмір пенсії в цілому складає 1 805 грн. Заявник вважає, що пенсія яку вона отримує на даний час є не спів розмірною із наявним трудовим і страховим стажем.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу перевірити обставини викладені у зверненні, та у випадку виявлення порушень - вжити необхідних заходів реагування для недопущення порушення прав заявника згідно пенсійного законодавства, а також надати Ковальчук Т.Д., вичерпні роз’яснення щодо порядку визначення та розрахунку розміру її пенсії. Про прийняте рішення та вжиті заходи повідомити мене та заявника у встановлений законом строк.

Додаток: копія звернення на ___ арк.

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

Відповідь заявнику: Ковальчук Т. Д.

Відповідь: щодо нарахування пенсії

Зворотний зв'язок