Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Голові правління Пенсійного фонду України щодо правильності зарахування трудового стажу

Депутатське звернення до Голові правління Пенсійного фонду України щодо правильності зарахування трудового стажу 22 Лютого 2019

22 Лютого 2019

Голові правління Пенсійного фонду України

О. Б. Зарудному

____________________________

вул. Бастіонна, 9, м. Київ-14, 01601

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Олексіє Борисовичу!

 

Користуючись нагодою, висловлюю Вам свою щиру повагу та надію на плідну співпрацю.

З метою захисту законних прав та інтересів громадян України, та як представник громади м. Чернігова, надсилаю дане звернення з приводу наступного.

До мене, як народного депутата України надійшло звернення Отрошко Надії Григорівни, 19.11.1949 р. н., яка проживає за адресою: вулиця Зелена, 11, с. Старий Білоус, 15504 Чернігівського району, Чернігівської області, щодо правильності зарахування трудового стажу.

У своєму зверненні Отрошко Н.Г., вказує, що вона має 42 років загального трудового стажу. За останні 2 роки, при перерахунку пенсії її розмір збільшився лише на 200 грн., та в цілому склав 1 700,00 грн. Заявниця протягом певного часу працювала в спеціалізованому кардіологічному відділенні для хворих інфарктом міокарду Чернігівської міської лікарні №1 робота в яких, відповідно до ст.60 Закону України «Про пенсійне забезпечення», зараховується до стажу роботи у подвійному розмірі. Тому Отрошко Н.Г. вважає що пенсія яку вона отримує на даний час є не спів розмірною із наявним трудовим і страховим стажем.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу перевірити обставини викладені у зверненні, та у випадку виявлення порушень - вжити необхідних заходів реагування для недопущення порушення прав заявника згідно пенсійного законодавства, а також надати Отрошко Н.Г., вичерпні роз’яснення щодо порядку визначення та розрахунку розміру її пенсії.

Про прийняте рішення та вжиті заходи повідомити мене та заявника у встановлений законом строк.

 

Додаток: копія звернення на ___ арк.

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

Відповідь заявнику: Отрошко Н.Г.

Зворотний зв'язок