Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Голови правління Пенсійного фонду України щодо сприяння в отриманні компенсації згідно рішення Великої палати Європейського суду з прав людини

Депутатське звернення до Голови правління Пенсійного фонду України щодо сприяння в отриманні компенсації згідно рішення Великої палати Європейського суду з прав людини 22 Лютого 2019

22 Лютого 2019

Голові правління Пенсійного фонду України

О. Б. Зарудному

____________________________

вул. Бастіонна, 9, м. Київ-14, 01601

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Олексію Борисовичу!

 

Користуючись нагодою, висловлюю Вам свою щиру повагу та надію на плідну співпрацю.

На підставі ст. ст. 15, 17, 19 ЗУ «Про статус народного депутата України», з метою захисту законних прав та інтересів громадян України, та як представник громади міста Чернігова, надсилаю дане звернення з приводу наступного.

До мене, як народного депутата України, надійшло звернення Московченко Дмитра Єгоровича, 31.03.1963 р. н., який проживає за адресою: проспект Перемоги, буд. 58, кв. 36, м. Чернігів, 14017, щодо сприяння в отриманні компенсації згідно рішення Великої палати Європейського суду з прав людини.

Зі звернення вбачається, що Московченко Д. Є., у 2011 році, з метою захисту своїх основоположних прав та законних інтересів, подав до Європейського суду з прав людини відповідний позов проти Держави Україна та Пенсійного фонду України.

У 2017 році, Європейський суд з прав людини вимоги Московченко Д. Є., задовольнив та зобов’язав Державу Україна через органи Казначейства виплатити на користь останнього 2 600,00 Євро в рахунок присудженої компенсації.

Зі свого боку заявник повідомляє, що до даного часу належні йому грошові кошти не отримав, а тому просить допомоги та сприяння у вирішенні питання реального виконання рішення Європейського суду з прав людини та отримання присудженої компенсації.

Враховуючи вище викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас у межах компетенції вжити всіх можливих заходів із вирішення порушеного у зверненні питання.

За результатами розгляду звернення прошу надати відповідь у встановлений законодавством термін на мою адресу та копію на адресу заявника.

 

Додаток: копія звернення на ___ арк.

 

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

Відповідь заявнику: Московченко Д.Є.

Зворотний зв'язок