Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Голови правління Пенсійного фонду України щодо підвищення пенсії

Депутатське звернення до Голови правління Пенсійного фонду України щодо підвищення пенсії 08 Лютого 2019

08 Лютого 2019

Голові правління Пенсійного фонду України

О. Б. Зарудному

____________________________

вул. Бастіонна, 9,

м. Київ-14, 01601

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Юрію Дмитровичу!

 

Користуючись нагодою, висловлюю Вам свою щиру повагу та надію на плідну співпрацю.

З метою захисту законних прав та інтересів громадян України, та як представник громади м. Чернігова, надсилаю дане звернення з приводу наступного.

До мене, як народного депутата України надійшло звернення Шульги Світлани Григорівни, 11.07.1950 р. н., яка проживає за адресою: провулок Корольова, 6, с. Киїнка, Чернігівський район, Чернігівська обл., 15505, щодо правильності нарахування пенсії та її підвищення з урахуванням наявного трудового та страхового стажу.

У своєму зверненні Шульга С. Г., вказує, що вона має 39 років 4 місяці та 17 днів загального трудового стажу, із них 30 років – педагогічного. При перерахунку пенсії заявниці у жовтні 2017 року, її розмір збільшився на 174,12 грн., та в цілому склав 1 894,00 грн. Заявниця вважає, що пенсія яку вона отримує на даний час є не спів розмірною із наявним трудовим і страховим стажем.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу перевірити обставини викладені у зверненні, та у випадку виявлення порушень - вжити необхідних заходів реагування для недопущення порушення прав заявника згідно пенсійного законодавства, а також надати Шульзі С. Г., вичерпні роз’яснення щодо порядку визначення та розрахунку розміру її пенсії.

Про прийняте рішення та вжиті заходи повідомити мене та заявника у встановлений законом строк.

 

Додаток: копія звернення на ___ арк.

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

Відповідь заявнику: Шульга С.Г.

Відповідь: щодо підвищення пенсії

Зворотний зв'язок