Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Голови Новозаводської районної у м. Чернігові ради щодо відмови в призначенні субсидії

Депутатське звернення до Голови Новозаводської районної у м. Чернігові ради щодо відмови в призначенні субсидії

05 Квітня 2019

Голові Новозаводської районної у м. Чернігові ради

Кузнецовій-Молодчій Т.С.

вул. І. Мазепи, 19,

м. Чернігів, 14017

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановна Тетяна Степанівно!

 

Користуючись нагодою, висловлюю Вам свою щиру повагу та надію на плідну співпрацю. З метою захисту законних прав та інтересів громадян України, та як представник громади м. Чернігова, надсилаю дане звернення з приводу наступного. До мене, як народного депутата України надійшло звернення Примаченко Віри Олександрівни, яка проживає за адресою: провулок Транзитний, буд.50-а, кв.1, м. Чернігова, 14000, щодо відмови в призначенні субсидії.

У своєму зверненні Примаченко В.О., вказує, що вона зверталась до Вас з даним питанням, але їй було відмовлено на підставі того, що в її квартирі був зареєстрований Примаченко М.В., який не сплачував аліменти на протязі 3-х місяців. Проте, згідно рішення Новозаводського районного суду міста Чернігова від 10.01.2019 року, останній втратив право користування житловим приміщенням за вищевказаною адресою.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас детально вивчити ситуацію та розглянути можливість призначення субсидії.

Про прийняте рішення та вжиті заходи повідомити мене та заявника у встановлений законом строк.

 

Додаток: копія звернення на ___ арк.

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

Відповідь заявнику: Примаченко В.О.

Відповідь: щодо субсидії

Зворотний зв'язок