Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Голови Ріпкинської районної державної адміністрації щодо облаштування центрального водопостачання вулиці Зеленої

Депутатське звернення до Голови Ріпкинської районної державної адміністрації щодо облаштування центрального водопостачання вулиці Зеленої 18 Квітня 2019

18 Квітня 2019

Голові Ріпкинської районної державної адміністрації

Поляку Г.В.

вул. Святомиколаївська, 85,

смт. Ріпки, Ріпкинського району, Чернігівської області, 15000

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Геннадіє Вікторовичу!

 

Користуючись нагодою, висловлюю Вам свою щиру повагу та надію на плідну співпрацю.

З метою захисту законних прав та інтересів громадян України, та як представник громади м. Чернігова, надсилаю дане звернення з приводу наступного.

До мене, як народного депутата України надійшло колективне звернення жителів вулиці Зеленої смт.Ріпки-1 в особі Юркової Тетяни Володимирівни проживає за адресою вулиця Зелена 9, смт.Ріпки-1, Ріпкинського району, Чернігівської області, 15000, щодо облаштування центрального водопостачання вулиці Зеленої.

У своєму зверненні мешканці вулиці Зеленої смт.Ріпки-1, скаржаться на постійні проблеми з водопостачанням (пересихання колодязів, забруднення води нафтопродуктами).

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас в межах компетенції розглянути обставини викладені у зверненні та вжити залежних від Вас заходів реагування з вирішення порушеного питання.

Про прийняте рішення та вжиті заходи повідомити мене та заявника у встановлений законом строк.

Додаток: копія звернення на ___ арк.

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

Відповідь заявнику: Юркова Т.В.

Відповідь: щодо водопостачання вулиці Зеленої

Зворотний зв'язок