Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Голові Ріпкинської районної державної адміністрації щодо заборгованості по виплаті коштів за оренду землі

Депутатське звернення до Голові Ріпкинської районної державної адміністрації щодо заборгованості по виплаті коштів за оренду землі 05 Квітня 2019

05 Квітня 2019

Голові Ріпкинської районної державної адміністрації

ПолякГ.В.

вул. Святомиколаївська, 85, смт. Ріпки, Ріпкинського району, Чернігівської області, 15000

 

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Генадій Вікторович!

 

Користуючись нагодою, висловлюю Вам свою щиру повагу та надію на плідну співпрацю. З метою захисту законних прав та інтересів громадян України, та як представник громади м. Чернігова, надсилаю дане звернення з приводу наступного. До мене, як народного депутата України надійшло звернення Обишацького Володимира Олексійовича, 1973 р. н., яка проживає за адресою: вулиця Яблунева, буд.51, с. Убіжичі, Ріпкинського району, Чернігівської області, 15000, щодо заборгованості по виплаті коштів за оренду землі.

У своєму зверненні Обишацький В.О., вказує, що він 2017 року успадкував дві земельні ділянки загальною площею 5.8338 га. З 2012 року, земельні ділянки орендує ТОВ «Маяк», яке заборгувало заявнику кошти за 3 роки.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу перевірити обставини викладені у зверненні, а також надати Обишацькому В.О., в межах своєї компетенції, необхідну допомогу. Про прийняте рішення та вжиті заходи повідомити мене та заявника у встановлений законом строк.

 

Додаток: копія звернення на ___ арк.

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

Відповідь заявнику: Обишацький В.О.

Відповідь: щодо оренди землі

Зворотний зв'язок