Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Голові Центральної виборчої комісії України щодо зміни дільниці для голосування

Депутатське звернення до Голові Центральної виборчої комісії України щодо зміни дільниці для голосування 04 Червня 2019

04 Червня 2019

Голові Центральної виборчої комісії України

СліпачукТ.В.

пл. Лесі Українки, 1,

м. Київ, 01196

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановна Тетяно Володимирівно!

 

На підставі ст. ст. 15, 17, 19 ЗУ «Про статус народного депутата України», з метою захисту законних прав та інтересів громадян України, та як представник громади м. Чернігова, надсилаю дане звернення з приводу наступного. До мене як народного депутата України надійшло звернення Кравчук Валентини Миколаївни, проживає за адресою вул. Самострова, 13, кв. 15, м. Чернігова, 14000, щодо зміни дільниці для голосування.

Відповідно до обставин, викладених у зверненні, Кравчук В.М., звертається з проханням, від імені мешканців будинку №13, щодо перенесення дільниці для голосування на іншу дільницю яка розташована на території школи №32, що знаходиться поряд з будинком. На даний час мешканці будинку голосують на дільниці, що розташована на вулиці Любецькій, дорога до якої проходить через великий яр, здолати який, більшості літніх мешканців не під силу. На свої звернення до територіальної виборчої комісії, результатів не отримали.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас в межах компетенції розглянути обставини викладені у зверненні та вжити в рамках закону відповідних заходів реагування. За результатами розгляду звернення прошу надати відповідь у встановлений законодавством термін на мою адресу та копію на адресу заявника.

Додаток: копія звернення на ___ арк.

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

Відповідь заявнику: Кравчук В.М.

Відповідь: щодо зміни дільниці для голосування

Зворотний зв'язок