Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Голови Верховної Ради України щодо позачергового включення в порядок денний законопроекту №4355

Депутатське звернення до Голови Верховної Ради України щодо позачергового включення в порядок денний законопроекту №4355 21 Квітня 2017

21 Квітня 2017

Голові Верховної Ради України

Парубію А.В.

 

  

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Андрію Володимировичу!

 19 квітня 2016 року в першому читанні було прийнято за основу законопроект №4355 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування з управління земельними ресурсами та посилення державного контролю за використанням і охороною земель» та доручено головному комітету підготувати його до другого читання.

Проект закону до другого читання було подано 13 жовтня 2016 року. Комітет Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин вирішив рекомендувати Верховній Раді України прийняти даний законопроект у другому читанні та в цілому, як Закон України.

Відповідно до п.3 ч.4 ст.20 Закону України «Про Регламент Верховної Ради України» до порядку денного сесії Верховної Ради включаються позачергово без голосування: законопроекти, які готуються (підготовлені) за дорученням Верховної Ради до другого чи третього читання.

На підставі викладеного вище, прошу, позачергово, включити в порядок денний найближчого пленарного тижня законопроект №4355 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування з управління земельними ресурсами та посилення державного контролю за використанням і охороною земель».

Додаток: Ріпкинський голова проект 4355

З повагою,
народний депутат України

М.В. Микитась

 

Відповідь: щодо прискорення законопроекту №4355

Відповідь заявнику: Гарус С.В.

Зворотний зв'язок