Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Прем’єр – міністра України щодо включення до державного бюджету України коштів на додаткову пенсію за шкоду заподіяну здоров’ю та придбання путівок на оздоровлення в санаторіях України

Депутатське звернення до Прем’єр – міністра України щодо включення до державного бюджету України коштів на додаткову пенсію за шкоду заподіяну здоров’ю та придбання путівок на оздоровлення в санаторіях України 05 Листопада 2018

05 Листопада 2018

Прем’єр – міністру України

Гройсману В. Б.

вул. Грушевського,12/2,

м. Київ, 01008

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Володимире Борисовичу!

 

Користуючись нагодою, висловлюю Вам свою щиру повагу та надію на плідну співпрацю. З метою захисту законних прав та інтересів громадян України, та як представник громади м. Чернігова, надсилаю дане звернення з приводу наступного.

До мене як народного депутата України надійшло звернення від жителів м. Чернігова: Бондара М. М., Овдак О. Д., Антоненка М. П., які є ліквідаторами аварії на ЧАЕС 2 категорії щодо включення до державного бюджету України коштів на додаткову пенсію за шкоду заподіяну здоров’ю та придбання путівок на оздоровлення в санаторіях України.

У своєму зверненні заявники вказують, що рішенням Конституційного суду України по справі № 1-11/2018 (3830/15) відновлено пільги ліквідаторам аварії на ЧАЕС ІІ категорії, а саме: передбачено додаткову пенсію за шкоду заподіяну здоров’ю в розмірі 30% від мінімальної пенсії по Україні та безкоштовні путівки на оздоровлення в санаторіях України.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас розглянути обставини викладені у зверненні та надати заявникам вичерпні роз’яснення відносно порушених питань. За результатами розгляду звернення прошу надати відповідь у встановлений законодавством термін на адресу: м. Чернігів, вул. Кирпоноса, 7 та копію на адресу заявників.

 

Додаток: копія звернення на ___ арк.

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

Відповідь: щодо включення до державного бюджету України коштів на додаткову пенсію

Відповідь заявнику: Колективне звернення

Зворотний зв'язок