Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Прем’єр – міністру України щодо виділення з державного бюджету України коштів на проведення ремонтно-відновлювальних робіт (відновлення пошкоджених внаслідок стихії приватних домоволодінь) з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, що сталася 30.

Депутатське звернення до Прем’єр – міністру України щодо виділення з державного бюджету України коштів на проведення ремонтно-відновлювальних робіт (відновлення пошкоджених внаслідок стихії приватних домоволодінь) з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, що сталася 30. 14 Червня 2019

14 Червня 2019

Прем’єр – міністру України

Гройсману В. Б.

вул. Грушевського,12/2, м. Київ, 01008

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Володимире Борисовичу!

Користуючись нагодою, висловлюю Вам свою щиру повагу та надію на плідну співпрацю.

З метою захисту законних прав та інтересів громадян України, та як представник громади м. Чернігова, надсилаю дане звернення з приводу наступного.

До мене, як народного депутата України, надійшло повторне звернення Сурабко Алевтини Ігорівни, 04.12.1948 р. н., яка проживає за адресою: вул. М. Могилянського, 6, м. Чернігів, 14005, щодо сприяння у виділенні з державного бюджету України коштів на проведення ремонтно-відновлювальних робіт (відновлення пошкоджених внаслідок стихії приватних домоволодінь) з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, що сталася 30.06.2018 року, у м. Чернігові.

З обставин викладених у зверненні та доданих документів вбачається, що згідно із проведеними розрахунками, загальна сума збитків від надзвичайної ситуації склала - 58 346 493,00 грн., в тому числі вартість збитків, що призвели до завдання майнової шкоди житловим будинкам з господарськими будівлями - 31354014 грн., що підтверджується висновками експертів проведеними за рахунок потерпілих.

Відповідно до розпорядження КМУ  31.10.2018 року, № 794 виділено Чернігівській ОДА 16 007 192,00 грн., для проведення ремонтно-відновлювальних робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, що сталася 30.06.2018 року, у м. Чернігові. Проте дана сума не враховує завданих приватним домогосподарствам збитків, які складають 15 786 773,05 грн.

Зважаючи, що чинним законодавством не передбачено механізму  компенсації фізичним особам збитків, завданих стихією, з резервного фонду державного бюджету, проте, враховуючи важливість порушеного питання і значну соціальну напругу серед населення, повторно звертаюсь з проханням розгляду можливості виділення з держбюджету додаткових коштів (цільову субвенцію) у розмірі 15 786 773,05 грн. для відшкодування збитків постраждалим внаслідок надзвичайної ситуації громадянам.

Поряд з тим інформую, що 27 лютого 2019 року Вами було дане доручення профільним міністрам  для розгляду та інформування заявників по даному питанню. Проте до цього часу  Ваше доручення не було виконано.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу перевірити обставини викладені у зверненні, та у випадку виявлення порушень - вжити необхідних заходів реагування для недопущення порушення прав заявників.

За результатами розгляду звернення прошу надати відповідь у встановлений законодавством термін на мою адресу та копію на адресу заявника.

Додаток: копія звернення на 1 арк.

З повагою,
народний депутат України

М.В. Микитась

Відповідь заявнику: Сурабко А. I.

Відповідь: щодо ліквидації наслідків стихії

Зворотний зв'язок