Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Прем’єр – міністру України щодо субвенції Чернігову

Депутатське звернення до Прем’єр – міністру України щодо субвенції Чернігову 13 Серпня 2018

13 Серпня 2018

Премєр – міністру України

Гройсману В. Б.

____________________________

вул. Грушевського, 12/2,

м. Київ, 01008

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Володимире Борисовичу!

 

Користуючись нагодою, висловлюю Вам свою щиру повагу та надію на плідну співпрацю.

З метою захисту законних прав та інтересів громадян України, та як представник громади Чернігівського району, надсилаю дане звернення з приводу наступного.

До мене як народного депутата України надійшло звернення Іванівського сільського голови Чернігівського району Гаруса С. І. щодо субвенції ДФРР.

Зокрема заявником порушується питання надання інформації щодо розподілу субвенції з ДФРР на фінансування розвитку інфраструктури населених пунктів Іванівської сільської ради Чернігівського району у 2018 році.

Згідно положень ст. 24-1 Бюджетного кодексу України кошти державного фонду регіонального розвитку спрямовуються на виконання інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку (у тому числі проектів співробітництва та добровільного об’єднання територіальних громад), що мають на меті розвиток регіонів, створення інфраструктури індустріальних та інноваційних парків, спортивної інфраструктури і відповідають пріоритетам, визначеним у Державній стратегії регіонального розвитку та відповідних стратегіях розвитку регіонів.

Поряд з цим, постановою Кабінету Міністрів України 
від 6 серпня 2014 р. № 385 затверджена Державна стратегія 
регіонального розвитку на період до 2020 року, що має на меті підвищення рівня конкурентоспроможності регіонів полягає у створенні оптимальних умов для розкриття регіонами власного потенціалу та ефективного використання конкурентних переваг регіональної економік.

У свою чергу, механізм підготовки, оцінки та відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть відповідно до статті 24-1 Бюджетного кодексу України реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, визначений постановою Кабінету Міністрів України від 18 березня 2015 р. № 196.

За результатами проведення оцінки відповідності інвестиційних програм і проектів вимогам законодавства Мінрегіон на підставі рішення відповідної комісії та з урахуванням програм і проектів щодо розвитку спортивної інфраструктури, погоджених з Мінмолодьспортом подає до 1 серпня року, що передує плановому, в установленому порядку Кабінетові Міністрів України для затвердження пропозиції щодо розподілу коштів державного фонду регіонального розвитку з переліком інвестиційних програм і проектів (п. 12 Постанови Кабінету Міністрів України від 18 березня 2015 р. № 196).

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас розглянути обставини, викладені у зверненні, та в межах компетенції вжити необхідних заходів реагування.

За результатами розгляду звернення прошу надати відповідь у встановлений законодавством термін на адресу: м. Чернігів, вул. Кирпоноса,7 та копію на адресу заявника.  

 

Додаток: копія звернення на ___ арк.

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

Відповідь: щодо субвенцій для Чернігова

Відповідь заявнику: Гарус С.І.

Зворотний зв'язок