Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Прем’єр-міністра України щодо внесення змін до держбюджету з метою ремонту дороги Ріпки – Глинянка – Замглай

Депутатське звернення до Прем’єр-міністра України щодо внесення змін до держбюджету з метою ремонту дороги Ріпки – Глинянка – Замглай 23 Лютого 2017

23 Лютого 2017

Прем'єр-міністру України

Гройсману В.Б.

01008, м. Київ, вул. Грушевського, 12/2

 

 

Щодо ремонту дороги

Ріпки – Глинянка – Замглай

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Володимире Борисовичу!

 

         З метою захисту законних прав та інтересів громадян України, надсилаю дане звернення з приводу наступного.

         До мене, як народного депутата України, надійшло звернення від Замглайського селищного голови Ріпкинського району Чернігівської області з приводу ремонту 1400 метрів обласної автомобільної дороги загального користування місцевого значення Ріпки – Глинянка – Замглай.

За інформацією Чернігівської обласної державної адміністрації ремонт зазначеної ділянки дороги можливий за умови відповідного фінансування Державним агентством автомобільних доріг України (надалі - Укравтодор).

Відповідно до ст. 23 Закону України «Про Державний бюджет України на 2017 рік» фінансування розвитку мережі і утримання автомобільних доріг загального користування передбачено у бюджетній програмі «Розвиток мережі та утримання автомобільних доріг загального користування»
(код 3111020).

Розпорядженням Кабінету Міністрів України «Про розподіл видатків державного бюджету, передбачених за бюджетною програмою 3111020 «Розвиток мережі та утримання автомобільних доріг загального користування» на 2017 рік» від 18 січня 2017 р. № 14-р не передбачено ремонт 1400 метрів обласної автомобільної дороги загального користування місцевого значення Ріпки – Глинянка – Замглай, вартість якого за даними Укравтодору складає 3,5 млн. грн.

Зазначена дорога поєднує декілька сіл міського типу та багато навколишніх сіл. Лише цим шляхом працездатна частина населення регіону може дістатися на роботу в навколишні села та міста області.

Окрім цього, дана дорога поєднує з цивілізацією унікальний Замглайський ландшафтний заказник загальнодержавного значення, який був створений задля збереження природи Замглайського болотного масиву в прадолині річки Дніпро. Без сумніву, регіон може стати важливою рекреаційною зоною та одним із центрів зеленого туризму не лише Чернігівщини, але й України. За таких умов, вважаю надзвичайно важливим вирішення питань логістики, що безпосередньо пов’язані із приведенням доріг у належний стан.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу внести відповідні зміни до Розпорядження Кабінету Міністрів України «Про розподіл видатків державного бюджету, передбачених за бюджетною програмою 3111020 “Розвиток мережі та утримання автомобільних доріг загального користування” на 2017 рік» від 18 січня 2017 р. № 14-р, а саме: перерозподілити видатки державного бюджету, передбачені Державному агентству автомобільних доріг на 2017 рік, та профінансувати проведення поточного середнього ремонту дорожнього покриття протяжністю             1400 метрів обласної автомобільної дороги загального користування місцевого значення Ріпки – Глинянка – Замглай.

Відповідь на депутатське звернення прошу надати в установлений законодавством строк.

 

Додаток:

1) копія звернення Замглайського селищного голови Ріпкинського району Чернігівської області;

2) копія листа Чернігівської обласної державної адміністрації;

3) копія листа Укравтодору.

 

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

Відповідь:

Щодо ремонту доріг

Мінфін на 02_206_60

Зворотний зв'язок