Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Ріпкинського селищного голови Ріпкинського району щодо ремонту дороги

Депутатське звернення до Ріпкинського селищного голови Ріпкинського району щодо ремонту дороги 05 Листопада 2018

05 Листопада 2018

Ріпкинському селищному голові

Ріпкинського району

Гарусу С. В.

вул. Святомиколаївська,

б.92, смт. Ріпки, Ріпкинський район, 15000

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Сергію Володимировичу!

 

З метою захисту законних прав та інтересів громадян України, та як представник громади Ріпкинського району, надсилаю дане звернення з приводу наступного. До мене як народного депутата України надійшло колективне звернення мешканців смт. Ріпки з приводу ремонту дороги. Відповідно до обставин, викладених у зверненні, заявниками порушується питання відновлення асфальтного покриття на окремих ділянках вулиці Медова.

Відповідно до положень ст. 4 Закону України «Про джерела фінансування дорожнього господарства України» від 18.09.1991 року  у бюджеті Автономної Республіки Крим, обласних, міських, сільських та селищних бюджетах щорічно передбачаються видатки на проведення робіт, пов'язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом і утриманням автомобільних доріг.

Для цих цілей у складі бюджету Автономної Республіки Крим, обласних, міських, сільських та селищних бюджетів створюються територіальні дорожні фонди. Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас в межах компетенції розглянути обставини, викладені у зверненні, та вжити необхідних заходів. За результатами розгляду звернення прошу надати відповідь у встановлений законодавством термін на адресу приймальні: м. Чернігів, вул. Кирпоноса,7.

 

Додаток: копія звернення на ___ арк.

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

Відповідь: щодо ремонту дороги

Зворотний зв'язок