Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Керівника ТОВ «Чернігівгаз Збут» щодо отримання роз’яснень щодо визначення ціни на природній газ для останнього з урахуванням існуючих пільг на оплату житлово-комунальних послуг в розмірі 50%

Депутатське звернення до Керівника ТОВ «Чернігівгаз Збут» щодо отримання роз’яснень щодо визначення ціни на природній газ для останнього з урахуванням існуючих пільг на оплату житлово-комунальних послуг в розмірі 50% 22 Лютого 2019

22 Лютого 2019

Керівнику ТОВ «Чернігівгаз Збут» Лусті І. М.

______________________________

вул. Любецька, буд. 68,

м. Чернігів, 14021

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Іване Миколайовичу!

 

Користуючись нагодою, висловлюю Вам свою щиру повагу та надію на плідну співпрацю.

На підставі ст. ст. 15, 17, 19 ЗУ «Про статус народного депутата України», з метою захисту законних прав та інтересів громадян України, та як представник громади міста Чернігова, надсилаю дане звернення з приводу наступного.

До мене, як народного депутата України, надійшло звернення Хальченкова Єгора Севелійовича, 1932 р. н., який проживає за адресою: вул. Савчука, буд. 3, кв. 61, м. Чернігів, 14000, відносно отримання роз’яснень щодо визначення ціни на природній газ для останнього з урахуванням існуючих пільг на оплату житлово-комунальних послуг в розмірі 50%.

Керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу надати заявнику вичерпні роз’яснення щодо порушеного питання, враховуючи положення чинних нормативно-правових актів.

За результатами розгляду звернення, прошу надати відповідь у встановлений законодавством на адресу моєї громадської приймальні та копію на адресу заявника.        

 

Додаток: копія звернення на ___ арк.

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

Відповідь заявнику: Зеляк П.А.

Відповідь: щодо виконання судового позову

Зворотний зв'язок