Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Керівника ТОВ «Чернігівська індустріальна молочна компанія» щодо отримання інформації відносно стану справ із переоформлення земель сільськогосподарського призначення, пай № 351 та № 352, які розташовані на території Анисівської та Новобілоуської сіл�

Депутатське звернення до Керівника ТОВ «Чернігівська індустріальна молочна компанія» щодо отримання інформації відносно стану справ із переоформлення земель сільськогосподарського призначення, пай № 351 та № 352, які розташовані на території Анисівської та Новобілоуської сіл� 22 Лютого 2019

22 Лютого 2019

Керівнику ТОВ «Чернігівська індустріальна молочна компанія» І. П. Крючкову

____________________________

вул. Елеваторна, 1,

м. Чернігів, 14000

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

 Шановний Іване Петровичу!

 

Користуючись нагодою, висловлюю Вам свою щиру повагу та надію на плідну співпрацю.

На підставі ст. ст. 15, 17, 19 ЗУ «Про статус народного депутата України», з метою захисту законних прав та інтересів громадян України, та як представник громади міста Чернігова, надсилаю дане звернення з приводу наступного.

До мене, як народного депутата України, надійшло звернення Матвієнко Григорія Петровича, 1952 р. н., який проживає за адресою: вул. Свиридовського, 7 Б, с. Новий Білоус, Чернігівського району, Чернігівської області, щодо отримання інформації відносно стану справ із переоформлення земель сільськогосподарського призначення, пай № 351 та № 352, які розташовані на території Анисівської та Новобілоуської сільських рад, а також сплати оренди.

Зі слів заявника вбачається, що Чернігівська індустріальна молочна компанія, в особі Ірини Іванівни взяла у останнього документи для переоформлення вищевказаних паїв.

Земельні ділянки Матвієнку Г. П., перейшли у спадок від батьків. Заявник стверджує, що за пай батька оренда молочною компанією сплачується, а за пай матері чомусь ні. Також, зазначає, що пай матері й досі з невідомих підстав протягом тривалого часу не переоформлений. Припускає, що молочна компанія вочевидь земельну ділянку матері обробляє, але оренду не сплачує, а також не займається її переоформленням. Просить допомогти розібратися в ситуації, що склалася

Враховуючи вище викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас у межах компетенції надати заявнику вичерпні роз’яснення по суті порушених питань, та не допустити порушення прав заявника, як власника земельної ділянки.

За результатами розгляду звернення прошу надати відповідь у встановлений законодавством термін на мою адресу та копію на адресу заявника.

 Додаток: копія звернення на ___ арк.

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

Відповідь заявнику: Матвієнко Г.П.

Відповідь: щодо оформлення земель

Зворотний зв'язок