Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Керівнику ТОВ ФІРМА «ТЕХНОВА» щодо забезпечення належного утримання та технічного стану спільного насосу багатоквартирного будинку

Депутатське звернення до Керівнику ТОВ ФІРМА «ТЕХНОВА» щодо забезпечення належного утримання та технічного стану спільного насосу багатоквартирного будинку 19 Грудня 2018

19 Грудня 2018

Керівнику ТОВ ФІРМА «ТЕХНОВА» Щербині О. Ю.

вул. Оболонська, 38/36

м. Київ, 04071

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

(в порядку ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України»)

Шановний Олексіє Юрійовичу!

 

З метою захисту законних прав та інтересів громадян України та як представник громади м. Чернігова, надсилаю дане звернення з приводу наступного.

До мене, як народного депутата України, надійшло звернення від Фадєєвої Олександри Митрофанівни, 01.07.1938 р. н., яка проживає за адресою: вул. І. Мазепи, буд. 43А, кв. 1, м. Чернігів 14017, щодо забезпечення належного утримання та технічного стану спільного насосу багатоквартирного будинку.

Відповідно до обставин викладених у зверненні вбачається, що Фадєєва О. М., мешкає на першому поверсі багатоквартирного буд. 43А по вул. І. Мазепи у м. Чернігові. Заявниця вказує, що під її квартирою розташований насос, який подає гарячу воду на верхні поверхи будинку. Стверджує, що даний насос працює дуже шумно і своєю роботою порушує мирний спокій не тільки її, але й інших мешканців будинку.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас у межах компетенції вжити необхідних заходів реагування з вирішення порушеного у зверненні питання та не допустити порушення прав мешканців будинку на безпечні та нешкідливі умови життя.

За результатами розгляду звернення прошу надати відповідь у встановлений законодавством термін на мою адресу та на адресу заявника.

 

Додаток: копія звернення на ___ арк.

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

Зворотний зв'язок