Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Уповноваженої особі Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на ліквідацію ПАТ «БАНК «ДЕМАРК» щодо виплат вкладникам Банку «Демарк»

Депутатське звернення до Уповноваженої особі Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на ліквідацію ПАТ «БАНК «ДЕМАРК» щодо виплат вкладникам Банку «Демарк» 18 Квітня 2018

18 Квітня 2018

Уповноваженій особі Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на ліквідацію ПАТ «БАНК «ДЕМАРК»

Паламарчуку В. В.

______________________________

вул. Гетьмана Полуботка, 17,

м. Чернігів, 14000

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Віталіє Віталійовичу!

 

З метою захисту законних прав та інтересів громадян України надсилаю дане звернення з приводу наступного.

До мене як народного депутата України надійшло звернення Мусієнко Ірини Григорівни, яка проживає за адресою: вул. Булгакова, 15-86, м. Київ щодо стану виплат вкладникам Банку «Демарк».

Відповідно до обставин, викладених у зверненні та доданих документах, в 2014 році між заявником та ПАТ «Банк «Демарк» укладені Договори строкового банківського вкладу (депозиту) згідно з умовами якого банком залучено кошти. Вказується, що Фонд гарантування вкладів фізичних осіб здійснив виплати за вказаними договорами, але сама виплата не покрила розмір заборгованості.

Заявник вказує, що йому не відомо про подальший порядок виплати заборгованості та про його знаходженні в черзі на виплату залишку коштів.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас в межах своєї компетенції провести перевірку обставин, викладених у зверненні, надати заявнику вичерпну інформацію про його знаходження в черзі на виплату, та повідомити про подальший порядок виплат заборгованості вкладникам ПАТ «Банк «Демарк».

За результатами розгляду звернення прошу надати відповідь у встановлений законодавством термін на адресу: м. Чернігів, вул. Кирпоноса, 7 та копію на адресу заявника.

 

Додаток: копія звернення на ___ арк.

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

Відповідь: щодо стану виплат вкладникам Банку «Демарк»

Відповідь заявнику: Мусієнко І.Г.

Зворотний зв'язок