Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Т. в. о. начальника служби автомобільних доріг у Чернігівській області щодо ремонту сходів

Депутатське звернення до Т. в. о. начальника служби автомобільних доріг у Чернігівській області щодо ремонту сходів 19 Грудня 2018

19 Грудня 2018

Т. в. о. начальника служби автомобільних доріг у Чернігівській області

Мартинову Ю. В.

____________________________

вул. Реміснича, 19

м. Чернігів, 14000

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Юріє Васильовичу!

 

З метою захисту законних прав та інтересів громадян України, та як представник громади м. Чернігова, надсилаю дане звернення з приводу наступного.

До мене, як народного депутата України, надійшло звернення від громадянки Хурси Надії Радіонівни, яка проживає за адресою: вул.1-го Травня, буд. 157, кв. 15, м. Чернігів, 14000, щодо ремонту сходів.

Заявниця вказує, що біля зупинки навпроти «Силікатного заводу» у м.Чернігові схід з траси «Чернігів-Київ» перед автомобільним мостом повністю зруйновані сходи, по яких на даний час пройти майже не можливо. Звертає увагу на ту обставину, що спуском з дороги про який ідеться мова кожного дня ходить багато людей, в тому числі, батьків з дітьми, які ним прямують до дитсадків та шкіл.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас в межах компетенції розглянути обставини викладені у зверненні та вжити необхідних заходів реагування з вирішення порушеного питання.

За результатами розгляду звернення прошу надати відповідь у встановлений законодавством термін на мою адресу та на адресу заявника.     

        

Додаток: копія звернення на ___ арк.

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

Відповідь заявнику: Хурса Н.Р.

Відповідь заявнику: Хурса Н.Р.

Зворотний зв'язок