Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до т. в. о. начальника Служби автомобільних доріг у Чернігівській області щодо ремонту дороги

Депутатське звернення до т. в. о. начальника Служби автомобільних доріг у Чернігівській області щодо ремонту дороги 24 Листопада 2017

24 Листопада 2017

Т. в. о. начальника Служби автомобільних доріг у Чернігівській області

Мартинову Ю. В.

____________________________

вул. Київська,17,

м. Чернігів,

14005

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

 

Шановний Юрію Васильовичу!

 

З метою захисту законних прав та інтересів громадян України, та як представник громади Чернігівського району, надсилаю дане звернення з приводу наступного.

До мене, як до народного депутата України, надійшло звернення Киїнського сільського голови Чернігівського району Хомазюк Л. В. з приводу ремонту дороги.

Відповідно до обставин, викладених у зверненні,  автомобільна дорога у с. Киїнка а.д.р-56 : Киїнка – а.д.м -01 потребує проведення капітального ремонту Вказується, що з цього приводу 13.03.2017 р. начальником Служби автомобільних доріг у Чернігівський області надано відповідне доручення від року ДП «Чернігівський облавтодор». Однак, ремонтні роботи проведені частково, значна ямковість на дорозі залишилась.

Відповідно до положень ст. 2 Закону України «Про джерела фінансування дорожнього господарства України» від 18.09.1991 року витрати, пов'язані з будівництвом, реконструкцією, ремонтом і утриманням автомобільних доріг, здійснюються за рахунок бюджетних та інших коштів для реалізації програм розвитку дорожнього господарства України з метою підвищення соціального рівня життя населення, особливо в сільській місцевості, забезпечення автомобільних перевезень пасажирів та вантажів, оздоровлення екологічної обстановки, створення на дорогах належних умов безпеки руху та сучасних елементів дорожнього сервісу, зменшення збитків через незадовільні дорожні умови.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас розглянути обставини, викладені у зверненні, та вжити необхідних заходів з проведення капітального ремонту вказаної дороги.

За результатами розгляду звернення прошу надати відповідь у встановлений законодавством термін на адресу: м. Чернігів, вул. Кирпоноса,7 та на адресу заявника.

 

Додаток: копія звернення на ___ арк.

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

Відповідь заявнику: Хамзюк Л.В.

Зворотний зв'язок