Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Тимчасово виконуючого обов’язки директора Комунального енергогенеруючого підрозділу «Чернігівська теплоелектроцентраль» щодо ненадання послуг з централізованого опалення

Депутатське звернення до Тимчасово виконуючого обов’язки директора Комунального енергогенеруючого підрозділу «Чернігівська теплоелектроцентраль» щодо ненадання послуг з централізованого опалення 16 Січня 2018

16 Січня 2018

Тимчасово виконуючому обов’язки директора Комунального енергогенеруючого підрозділу «Чернігівська теплоелектроцентраль» ТОВ фірми «ТЕХНОВА»
Щербині О. Ю.
_____________________________

вул. Ушинського, 23, м. Чернігів, 14014

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

 

Шановний Олексію Юрійовичу!

 

З метою захисту законних прав та інтересів громадян України, та як представник громади м. Чернігова, надсилаю дане звернення з приводу наступного.

До мене як народного депутата України надійшли звернення Ільченко Ганни Володимирівни, яка проживає за адресою: вул. Любецька, б.17, кв.1, м. Чернігова з приводу не надання послуг з централізованого опалення.

Зокрема, Ільченко Г. В. вказує, що у помешканні за адресою її проживання низька температура повітря, будинок обслуговується КЕП «Чернігівська теплоелектроцентраль».

Відповідно до ч. 2 ст. 21 Закону України «Про житлово – комунальні послуги» виконавець, серед іншого, зобов'язаний забезпечувати своєчасність та відповідну якість житлово-комунальних послуг згідно із законодавством та умовами договору, в тому числі шляхом створення систем управління якістю відповідно до національних або міжнародних стандартів; здійснювати контроль за технічним станом інженерного обладнання будинків, квартир, приміщень.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас розглянути обставини, викладені у зверненні, та вжити необхідних заходів реагування.

За результатами розгляду звернення прошу надати відповідь у встановлений законодавством термін на адресу: м. Чернігів, вул. Кирпоноса,7 та копію на адресу заявника.  

 

Додаток: копія звернення на ___ арк.

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

Відповідь на звернення: Ільченко Г.В.

Відповідь на звернення: Ільченко Г.В.

Відповідь: щодо надання послуг з централізованного опалення

Зворотний зв'язок