Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до заступника Генерального прокурора України щодо захисту прав та інтересів мешканців Врадіївського району Миколаївської області

Депутатське звернення до заступника Генерального прокурора України щодо захисту прав та інтересів мешканців Врадіївського району Миколаївської області 14 Листопада 2017

14 Листопада 2017

Заступнику Генерального прокурора України

Стрижевській А.А.

 

01011, м. Київ, вул. Різницька, 13/15

+38 (044) 280-10-20

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

 

Шановна Анжело Анатоліївно!

 

До мене як народного депутата України звернулися мешканці Врадіївського району Миколаївської області щодо систематичних протизаконних дій з боку приватного підприємства «Виробничо-комерційне підприємство «Каро» (код ЄДРПОУ – 20892727).

У надісланій до мене скарзі заявники наводять ряд обставин, з посиланням на конкретні факти, що можуть свідчити про неодноразові дії з боку керівництва приватного підприємства «Виробничо-комерційне підприємство «Каро» з ознаками кримінальних правопорушень. В окремих епізодах правоохоронними органами були порушені кримінальні провадження та ведеться досудове слідство.

Зокрема, у скарзі йдеться про шахрайське заволодіння чужим майном, підроблення правовстановлюючих документів, ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах та інші правопорушення.

При цьому, протягом кількох років постраждалі від незаконних дій громадяни, звертають на неналежне реагування з боку правоохоронних органів щодо порушення їх прав. Численні звернення до поліції, прокуратури, органів влади не призвели до захисту їх прав. Кримінальні провадження не відкриваються, відкриті не розслідуються або, як зазначають заявники, безпідставно закриваються. Судові рішення, що набрали законної сили, прийняті на користь селян в межах адміністративного та цивільного судочинства не виконуються належним чином.

Неодноразові письмові звернення громадян до керівництва прокуратури Миколаївської області, в тому числі на особистому прийомі, не мали належних правових наслідків. Після звернення групи активістів на особистому прийомі до міністра юстиції Петренка П.Д. була утворена комісія під егідою Мінюсту, однак і її діяльність не призвела до вирішення проблем селян.

Враховуючи викладене та керуючись ст.  16 Закону України «Про статус народного депутата України»,

ПРОШУ:

1)    розглянути колективне звернення депутатів Врадіївської районної ради, представників органів місцевого самоврядування та громадськості Врадіївського району Миколаївської області,

2)    перевірити викладені у зверненні обставини та вжити належних заходів реагування для відновлення законності;

3)    про результати розгляду депутатського звернення повідомити мене в установлений законодавством строк.

 

Додаток: копія колективного звернення громадян з доданими до неї матеріалами на  ___  аркушах.

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

Відповідь: щодо дій з боку ВКП "Каро"

Зворотний зв'язок