Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Завідуючого сектору радіаційної безпеки та медичних проблем наслідків аварії на ЧАЕС щодо щодо отримання статусу особи, яка постраждала внаслідок Чорнобильської катастрофи

Депутатське звернення до Завідуючого сектору радіаційної безпеки та медичних проблем наслідків аварії на ЧАЕС щодо щодо отримання статусу особи, яка постраждала внаслідок Чорнобильської катастрофи 19 Грудня 2018

19 Грудня 2018

Завідуючому сектору радіаційної безпеки та медичних проблем наслідків аварії на ЧАЕС

Мишковській А. А. ______________________________

вул. Грушевського 7

м. Київ, 01601

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановна Антоніно Андріївно!

 

Користуючись нагодою, висловлюю Вам свою щиру повагу та надію на плідну співпрацю.

З метою захисту законних прав та інтересів громадян України, та як представник громади м. Чернігова, надсилаю дане звернення з приводу наступного.

До мене, як народного депутата України, надійшло звернення Астапенко Івана Акимовича, який проживає за адресою: вул.Жабинського, буд.9, кв.43, м.Чернігів, 14017, щодо отримання статусу особи, яка постраждала внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Заявник зазначає, що йому на основі ст. 1, 9, 13, 17 ЗУ «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» безстроково встановлена ІІ група інвалідності. Висновок про умови і характер праці, а також інші медичні документи з яких вбачається, що тяжкі захворювання, які має Астапенко І. А., є наслідком опромінення, додаються.

Астапенко І. А., вказує, що не зважаючи на його неодноразові звернення до компетентних органів, порушене ним питання щодо отримання статусу особи, яка постраждала внаслідок Чорнобильської катастрофи до даного часу позитивно не вирішено, оскільки нібито в медичних документах не зазначені юридичні факти, що стосуються життя і здоров’я заявника.

Зокрема заявник вказує, що наданий висновок про інвалідність містить запис, в графі причина інвалідності – загальне захворювання, що в свою чергу не відповідає дійсності, оскільки причиною інвалідності є радіологічне опромінення високими дозами радіації.

Вважає, що таким чином порушуються його конституційні права та свободи, як громадянина України.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас у межах компетенції вжити необхідних заходів реагування з вирішення порушеного у зверненні питання, сприяти заявнику у встановленні юридичних фактів, що стосуються життя і здоров’я останнього і їхнього внесення до відповідних медичних документів, та не допустити порушення прав Астапенко І. А., в розрізі чинного законодавства України.

За результатами розгляду звернення прошу надати відповідь у встановлений законодавством термін на мою адресу та на адресу заявника.

 

Додаток: копія звернення на ___ арк.

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

Відповідь заявнику: Астапенко І.А.

Зворотний зв'язок