Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення начальнику управління Державної міграційної служби у Чернігівській області щодо отримання Моісеєвим І.В. паспорта громадянина України

Депутатське звернення начальнику управління Державної міграційної служби у Чернігівській області щодо отримання Моісеєвим І.В. паспорта громадянина України 09 Червня 2017

09 Червня 2017

Начальнику управління Державної міграційної служби

у Чернігівській області

Лукянець К. В.

 

вул. Шевченка, 51а, м. Чернігів, 14000

 

 ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановна Ксеніє Вікторівно!

З метою захисту законних прав та інтересів громадян України, та як представник громади м. Чернігова, надсилаю дане звернення з приводу наступного.

До мене як народного депутата України надійшло звернення  Моісеєва Віктора Дмитровича, проживає за адресою вул. Липинського, 32, м. Чернігів щодо неможливості отримання паспорта громадянина України.

Відповідно до обставин, викладених у зверненні та доданих документах, заявник з 1992 року постійно проживає на території України та до цього часу має паспорт СРСР. Вказується, що право на постійне проживання в Україні підтверджено посвідкою на постійне проживання в Україні від 28.08.2008 року. Заявник повідомив, що його іти навчаються в школі м. Чернігова та також не можуть отримати паспорт гр. України після досягнення 16-ти річного віку. Враховуючи, що управління ДМС у Чернігівській області відмовляє заявнику та його дітям у оформленні паспорта громадянина України, останній просить сприяння у вирішенні порушеного питання.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас надати інформацію щодо результату розгляду звернень Моісеєва В. Д. щодо отримання паспорта громадянина України та про причини відмови у видачі цього документа.

За результатами розгляду звернення, прошу надати відповідь на адресу: м. Чернігів, вул. Кирпоноса, 7.

Додаток: копія звернення з додатками на ___ арк.

 

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

 

Відповідь: щодо міграційної служби у Чернігівській обл.

Відповідь заявнику: Моісеєв В.Д.

Зворотний зв'язок