Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення голові Чернігівської обласної державної адміністрації щодо вирішення питання транспортного забезпечення смт. Гончарівське

Депутатське звернення голові Чернігівської обласної державної адміністрації щодо вирішення питання транспортного забезпечення смт. Гончарівське 21 Червня 2017

21 Червня 2017

Голові Чернігівської обласної державної адміністрації

Кулічу В.П.

____________________________

вул. Шевченка, 7, м. Чернігів, 14000

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Валерію Петровичу!

З метою захисту законних прав  та інтересів громадян України, та як представник громади Чернігівського району, надсилаю дане звернення з приводу наступного.

До мене як народного депутата України надійшло звернення  Білик Петра Михайловича, проживає за адресою вул. Танкістів, б. 76, кв. 6, смт. Гончарівське, Чернігівського району щодо вирішення питання транспортного забезпечення вказаного населеного пункту.

Відповідно до обставин, викладених у зверненні, перевізник, що здійснює обслуговування маршруту Чернігів – Гончарівське не виконує вимоги законодавства щодо здійснення безоплатних перевезень громадян пільгових категорій. Порушується питання щодо належної організації перевезень громадян, які мають права на безоплатний проїзд автобусами приміських і міжміських маршрутів.

Відповідно до положень ч. 1 ст. 7 Закону України «Про автомобільний транспорт» від 05.04.2001року(далі - Закон) забезпечення організації пасажирських перевезень покладається: на приміських і міжміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Автономної Республіки Крим чи області (внутрішньообласні маршрути), - на Раду міністрів Автономної Республіки Крим або обласні  державні адміністрації.  Згідно положень ст. 31 Закону відносини автомобільного перевізника, що здійснює перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування міських, приміських та  міжміських,  які  не  виходять  за межі території області (внутрішньообласні маршрути), із органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування визначаються договором про організацію перевезень пасажирів на автобусному маршруті загального користування, у якому встановлюються: перелік маршрутів загального користування, які буде обслуговувати автомобільний перевізник, умови організації перевезень, показники якості транспортного обслуговування населення, термін роботи автомобільного перевізника, зобов'язання органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування щодо облаштування маршруту, підтримки проїзної частини автомобільної дороги та під'їзних шляхів у належному стані (тільки для  міських автобусних маршрутів), розмір компенсації витрат автомобільного перевізника внаслідок перевезення пільгових пасажирів та регулювання тарифів, механізм їх виплати.         

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас, в межах своєї компетенції, розглянути обставини, викладені у зверненні та вжити необхідних заходів реагування.

За результатами розгляду звернення прошу надати відповідь у встановлений законодавством термін на адресу: м. Чернігів, вул. Кирпоноса, 7 та адресу заявника: вул. Танкістів, б. 76, кв. 6, смт. Гончарівське, 15558.

Додаток: копія звернення на ___ арк.

 

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

 

Відповідь заявнику: Сурова С.Є.

Відповідь: В.П. Кулич

 

Зворотний зв'язок