Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення голові Новозаводської районної в м. Чернігові ради щодо призначення субсидії гр. Голоскевичу В.Л.

Депутатське звернення голові Новозаводської районної в м. Чернігові ради щодо призначення субсидії гр. Голоскевичу В.Л. 21 Червня 2017

21 Червня 2017

Голові Новозаводської районної в м. Чернігові ради

Кузнецовій – Молодчій Т.С.

______________________________

вул. І. Мазепи, 19, м. Чернігів, 14017

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановна Тетяно Степанівно!

З метою захисту законних прав  громадян України, та як представник громади м. Чернігова, надсилаю дане звернення з приводу наступного.

До мене як народного депутата України надійшло звернення Голоскевич Валентина Леонідовича, мешкає за адресою вул. Толстого, 100, кв. 9, м. Чернігів, з приводу призначення субсидії на оплату комунальних послуг.

Заявник вказує, що у березні та квітні 2016 року наявні різні суми нарахованої субсидії на оплату послуг з утримання будинку та прибудинкової території; протягом травня, червня та липня 2016 року субсидія на оплату цих послуг взагалі не нараховувалась, тоді як в серпні 2016 року вже складала 57,03 грн. У зв’язку з цим, заявник вважає, що нарахування субсидії на оплату житлово – комунальних послуг відбувається невідомим та незрозумілим чином.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас, провести перевірку викладених у зверненні питань та, у разі виявлення порушень, вжити необхідних заходів реагування.

За результатами розгляду звернення, прошу надати відповідь на адресу моєї громадської приймальні, у встановлений законом строк, та копію на адресу заявника: 14000, Чернігівська обл., м. Чернігів, вул. Толстого, 100, кв. 9, м. Чернігів.

Додаток: копія звернення з додатками на ___ арк.

  

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

 

Відповідь: щодо субсидії.

Відповідь заявнику: Голоскевич В.Л.

Зворотний зв'язок