Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення голові Новозаводської районної в м. Чернігові ради з приводу будівництва гаражів по вул. Елеваторна у м. Чернігові

Депутатське звернення голові Новозаводської районної в м. Чернігові ради з приводу будівництва гаражів по вул. Елеваторна у м. Чернігові 21 Червня 2017

21 Червня 2017

Голові Новозаводської районної в м. Чернігові ради

Кузнецовій – Молодчій Т.С.

______________________________

вул. І. Мазепи, 19, м. Чернігів, 14017

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановна Тетяно Степанівно!

  З метою захисту законних прав  та інтересів громадян України, та як представник громади м. Чернігова, надсилаю дане звернення з приводу наступного.

До мене як народного депутата України надійшло звернення Жмур Ірини Петрівни, мешкає за адресою вул. Елеваторна, 8а, кв. 78, м. Чернігів, з приводу будівництва гаражів.

Відповідно до обставин, викладених у зверненні, у мікрорайоні «Масани» м. Чернігова виділено земельну ділянку за кадастровим номером 7425585500:01:000:1225 для будівництва гаражів. Вказується, що у зв’язку з цим, мешканцями будинків №2, №4, №8а по вул. Елеваторна створено гаражний кооператив «Рокадо». Від імені цього кооперативу на будинках розміщені оголошення щодо участі у будівництва гаражів за умови сплати 300,00 грн. Заявник вказує, що її донька ще з 2016 року намагається отримати ділянку для будівлі гаражу, однак, отримує невмотивовану відмову, голова кооперативу ігнорує заяви від громадян. Також заявниця повідомила, що її чоловік вже мав там ділянку, але з незрозумілих причин доступу до ділянки та гаражу не має так як голова кооперативу переписав зазначену ділянку на іншу особу.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону  України «Про статус народного депутата України», прошу Вас здійснити заходи щодо перевірки обставин, викладених у зверненні, та у разі виявлення порушень вжити необхідних заходів реагування.

За результатами розгляду звернення прошу надати відповідь у встановлений законодавством термін на адресу: м. Чернігів, вул. Кирпоноса, 7 та копію на адресу заявника: вул. Елеваторна, 8а, кв. 78, м Чернігів.   

Додаток: копія звернення на ___ арк.

 

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

 

Відповідь: щодо будівництва гаражів.

Відповідь заявнику: Жмур І.П.

Зворотний зв'язок