Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення голові Ріпкинської селищної ради щодо організації громадського пасовища з урахуванням інтересів мешканців смт Ріпки

Депутатське звернення голові Ріпкинської селищної ради щодо організації громадського пасовища з урахуванням інтересів мешканців смт Ріпки 09 Червня 2017

09 Червня 2017

Голові Ріпкинської селищної рада

Гарусу С. В.

 

вул. Святомиколаївська, буд. 92, смт. Ріпки, Ріпкинський район, 15000

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Сергію Володимировичу!

З метою захисту законних прав громадян України, та як представник громади Ріпкинського району, надсилаю дане звернення з приводу наступного.

До мене як народного депутата України надійшло звернення  Надточій Тамари Василівни, проживає за адресою вул. Заводська, 31/1, смт. Ріпки щодо земель громадського пасовища.

Відповідно до обставин, викладених у зверненні та доданих документах, мешканці смт. Ріпки протягом останніх 26 років користувались громадським пасовищем, розташованим на полі в районі залізничної станції «Голубичі». Вказується, що у травні 2017 року це пасовище почало обробляти СТОВ «Маяк», у зв’язку з чим випасання худоби не є можливим. Крім того, занепокоєння мешканців викликає намір вказаного товариства обробляти землю з літака мінеральними добривами. Порушується питання щодо організації пасовища у іншому місці з урахування інтересів місцевих мешканців.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас надати інформацію щодо правових підстав користування СТОВ «Маяк» зазначеною земельною ділянкою в конкретних розмірах, та повідомити про можливість організації громадського пасовища з урахуванням інтересів мешканців.

За результатами розгляду звернення, прошу надати відповідь на адресу: м. Чернігів, вул. Кирпоноса, 7 та на адресу заявника: вул. Заводська, 31/1, смт. Ріпки, Ріпкинський район, 15000.

  

Додаток: копія звернення з додатками на ___ арк.

 

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

 

Відповідь: щодо організації пасовища та правових підстав користування

Відповідь заявнику: Надточій Т.В.

Зворотний зв'язок