Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення голові Ріпкинської районної державної адміністрації щодо отримання твердого пічного побутового палива Суровою С.Є.

Депутатське звернення голові Ріпкинської районної державної адміністрації щодо отримання твердого пічного побутового палива Суровою С.Є. 21 Червня 2017

21 Червня 2017

Голові Ріпкинської районної державної адміністрації

Мелашенку Б.В.

____________________________

вул. Святомиколаївська, 85,

смт. Ріпки, Чернігівська область, 15000

 

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Борисе Володимировичу!

З метою захисту законних прав  та інтересів громадян України, та як представник громади Ріпкинського району Чернігівської області, надсилаю дане звернення з приводу наступного.

До мене як народного депутата України надійшло звернення Сурової Світлани Єгорівни, проживає за адресою вул. Преображенська, 32, смт. Добрянка, Ріпкинський район з приводу отримання твердого пічного побутового палива.

Відповідно до положень п. 4 Порядку надання пільг на придбання твердого палива і скрапленого газу за рахунок субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 31 січня 2007 р. № 77, для призначення пільг з придбання твердого палива і скрапленого газу особи звертаються до управлінь праці та соціального захисту населення районних, районних у мм. Києві та Севастополі держадміністрацій, структурних підрозділів з питань праці та соціального захисту населення виконавчих органів міських, районних у містах (у разі їх створення) (крім мм. Києва та Севастополя) рад (далі - уповноважений орган) або до сільських, селищних, міських рад за зареєстрованим місцем проживання з відповідною заявою, до якої додають довідку про наявність у житловому приміщенні пічного опалення та/або кухонного вогнища на твердому паливі.

Уповноважені органи щомісяця до 5 числа наступного періоду подають дані про нараховані суми щодо наданих пільг з придбання твердого палива і скрапленого газу фінансовим органам районних, районних у мм. Києві і Севастополі держадміністрацій, виконавчих органів міських, районних у містах (крім мм. Києва і Севастополя) рад (п. 9 Порядку).

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас в межах компетенції розглянути можливість забезпечення Сурової С. Є. твердим паливом згідно вимог законодавства.

За результатами розгляду звернення прошу надати відповідь у встановлений законодавством термін на адресу: м. Чернігів, вул. Кирпоноса, 7 та на адресу заявника: вул. Преображенська, 32, смт. Добрянка,  Ріпкинський район, Чернігівська область, 15011.

Додаток: копія звернення на ___ арк.

 

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

 

Відповідь: щодо отримання твердого пічного палива.

Відповідь заявнику: Сурова С.Є.

Зворотний зв'язок