Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Голови правління ПАТ «Облтеплокомуненерго» щодо надання пільг на оплату послуг з опалення

Депутатське звернення до Голови правління ПАТ «Облтеплокомуненерго» щодо надання пільг на оплату послуг з опалення 10 Лютого 2017

10 Лютого 2017

Голові правління

ПАТ «Облтеплокомуненерго»

Геращенку В.М.

14000, Чернігівська обл., м.Чернігів, вул. Реміснича, 55 Б

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Вікторе Михайловичу!

 

З метою захисту законних прав та інтересів громадян України, та як представник громади м. Чернігова, надсилаю дане звернення з приводу наступного.

До мене, як народного депутата України, надійшло звернення від Туз Тетяни Федорівни, яка мешкає за адресою: 14000, Чернігівська обл., м.Чернігів, вул. Незалежності, 68, кв. 25, з приводу надання пільги на оплату послуг з опалення.

Відповідно до обставин, викладених у зверненні, заявник є інвалідом І (першої) групи, учасником війни, внаслідок чого має право на 100-відсоткову знижку плати за користування комунальними послугами відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту». Однак, ПАТ «Облтеплокомуненерго» щомісячно нараховує їй плату за надання послуг з опалення.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу провести перевірку викладених у зверненні питань та, у разі виявлення порушень, вжити необхідних заходів.

Відповідь прошу надати у встановлений законом строк на адресу моєї громадської приймальні: 14000, Чернігівська обл., м. Чернігів, вул. Кирпоноса, 7 та копію на адресу заявниці: 14000, Чернігівська обл., м.Чернігів, вул. Незалежності, 68, кв. 25.

 

Додатки: 1) копія звернення та супровідних документів на 3 арк.  Т.Ф. Туз_Звернення

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

Відповідь:

Щодо надання пільги на оплату послуг з опалення

Зворотний зв'язок