Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до ГУ Пенсійного фонду України в Чернігівській області щодо щодо нарахування пенсії

Депутатське звернення до ГУ Пенсійного фонду України в Чернігівській області щодо щодо нарахування пенсії 14 Грудня 2017

14 Грудня 2017

Начальнику Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області

Юрченку Ю.Д.

вул. П'ятницька, 83–а,

м. Чернігів, 14005

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Юрію Дмитровичу!

 

З метою захисту законних прав  та інтересів громадян України, та як представник громади м. Чернігова, надсилаю дане звернення з приводу наступного. До мене як народного депутата України надійшло звернення Кузьмич Любові Марківни, яка проживає за адресою: вул.Дніпровська,35, кв.87, м. Чернігів, щодо нарахування пенсії.  Відповідно до обставин, викладених у зверненні, заявник перебуває на обліку у Чернігівському об’єднаному управління Пенсійного фонду України та отримує пенсію за віком. Вказується, що під час проведення перерахунку пенсії на підставі Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» від 3 жовтня 2017 року № 2148-VIII, розмір пенсії заявника підвищився на 255,00 грн. Заявник вважає, що сума збільшення не відповідає наявному трудовому стажу та має бути переглянута.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас перевірити обставини викладені у зверненні, у випадку виявлення порушень - вжити необхідних заходів реагування для недопущення порушення прав заявника згідно пенсійного законодавства, та надати Кузьмич Л. М. вичерпні роз’яснення щодо порядку призначення та визначення розміру її пенсії.

За результатами розгляду звернення прошу надати відповідь у встановлений законодавством термін на адресу: м. Чернігів, вул.Кирпоноса,7 та копію на адресу заявника.

Додаток: копія звернення на ___ арк.

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

Відповідь: щодо визначення розміру пенсії

Зворотний зв'язок