Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняНачальнику Чернігівського ВП ГУНП в Чернігівській області Ребергу В. К.

Начальнику Чернігівського ВП ГУНП в Чернігівській області Ребергу В. К. 19 Грудня 2018

19 Грудня 2018

Начальнику Чернігівського ВП ГУНП в Чернігівській області

Ребергу В. К.

______________________________

вул. Шевченка, 13, м. Чернігів

14000

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

 

Шановний Володимире Костянтиновичу!

 

З метою захисту законних прав та інтересів громадян України, та як представник громади м. Чернігова, надсилаю дане звернення з приводу наступного.

До мене, як народного депутата України, надійшло звернення від громадянки Ніколаєвої Світлани Леонідівни, 29.09.1964 р. н., яка проживає за адресою: вул. Толстого, буд. 128, кв. 77, Чернігів, 14014, щодо проведення перевірки правоохоронними органами за фактом незаконного заволодіння чужим майном.

Відповідно до обставин викладених у зверненні мова йде про те, що батьки Ніколаєвої С. Л., в свій час були членами садового товариства «Схід» та мали закріплену ділянку № 356 площею 0,05 га, на якій власними коштами побудували цегляний будинок та інші прибудови. У зв’язку з численними хворобами батьки заявниці у 2013 році перестали платити членські внески до СТ «Схід».

Ніколаєва С. Л., стверджує, що 30.10.2018 року, коли вона з рідними приїхала на вищевказану присадибну ділянку, то виявила що нею користуються чужі люди. Усі дверні замки в будинку та інших приміщеннях були замінені. Зазначає, що голова СТ «Схід» Алла Іванівна на її вимогу документи на підставі яких присадибна ділянка, та все належне майно передані іншим особам не надала.

Враховуючи зазначене, прошу Вас в межах своєї компетенції провести повну, всебічну та об’єктивну перевірку обставини викладених у зверненні, та вжити в рамках закону відповідних заходів реагування, а в разі підтвердження допущення правопорушення, що підпадає під ознаки конкретного складу злочину розпочати досудове слідство.

Про прийняте рішення та вжиті заходи повідомити мене та заявника у встановлений законом строк.

 

Додаток: копія звернення на ___ арк.

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

Відповідь заявнику: Ніколаєва С.Л.

Зворотний зв'язок