Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняВідповідь Чернігівському міському голові щодо можливості зарахування деяких адміністративних зборів до місцевого бюджету

Відповідь Чернігівському міському голові щодо можливості зарахування деяких адміністративних зборів до місцевого бюджету 16 Січня 2017

16 Січня 2017

Відповідь Чернігівському міському голові щодо можливості зарахування деяких адміністративних зборів до місцевого бюджету

Чернігівському міському голові
Атрошенку В. А. 

Шановний  Владиславе Анатолійовичу!

На Ваше звернення щодо зарахування до місцевих бюджетів доходів від окремих адміністративних зборів повідомляю наступне.

У зверненні пропонується зараховувати до місцевих бюджетів 85 відсотків плати за надання відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, а також 85 відсотків плати за одержання інформації з Державного реєстру прав на нерухоме майно та їх обтяжень. Держателем зазначених реєстрів є центральний орган виконавчої влади.

Відповідно до листа Міністерства фінансів України від 21.12.2016 року №31-11230-02-2/36418 надходження до загального фонду Державного бюджету України плати за надання відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, за одержання інформації з інших державних реєстрів, держателем яких є центральний орган виконавчої влади, що забезпечує реалізацію державної політики у сферах державної реєстрації актів цивільного стану, державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань по Чернігівській області за 2015 рік становили 14344 тис. грн., за період січень-вересень 2016 року – 11522 тис. грн.

Водночас, у разі виключення пункту 242 частини другої статті 29 Бюджетного кодексу України, відповідно до якого зазначені надходження зараховуються до доходів загального Державного бюджету України, втрати бюджету становитимуть близько 400 млн. грн.

Враховуючи те, що держателем реєстрів є центральний орган виконавчої влади, вважаю виключення пункту 242 частини другої статті 29 Бюджетного кодексу України недоцільним.

Додаток: копія листа Міністерства фінансів України від 21.12.2016 року №31-11230-02-2/36418 на 3 аркушах.

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

Зворотний зв'язок